TOPRAK İŞLEMEDE SON TEKNOLOJİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ynt: TOPRAK İŞLEMEDE SON TEKNOLOJİ

always156 link=topic=31269.msg286880#msg286880 date=1280396304' Alıntı:
arkadaşlar makina süper ben ayrıntılı biliyorum.taşlı arazi fark etmez kesinlikle taşlar içinden geçiyor malzemeside 1. sınıf.yerli malı dünyada tek patentli

Bi video çekte gönder o zaman. Bizde görelim ....

Teknolojinin gelişmesi ve insanlarımızı rahatlatacak düzeye getirmesi, pratik işin olması hoş güzelde . Buna takıcak 160 bg lik traktörü nereden bulacağız biz :D Bizim traktörün önlerini kaldırır bu :D

bende aynı fikirdeym pulluk alıcaktım hadi bundan alayım dedim.. fiyatı çok çok fazla .. umarım ba$arılı olur neşet bey..sevimli tatlı biri ama pahalı :))

wallahi tam anlamadım ama bu konuyu takip edeceğim ...bakalım nasıl bir alet imiş .... kombine ekipmanlar tüm dünyada kullanılmakta biz daha yerli marka elle tutulur bir ekipman yapamadık .... bu alette ilk gördüğüm o döner aksamın çok iyi malzeme kalitesinin olması lazım ... az miktar arazide belki iş yapabilir ama büyük işlerde pekte güvenilir durmuyor .... taş olayı mühim ...

vallahi 1 hafta içinde ankarada araziye sokucaklarmı$ beni davet ettiler ancak i$lerim dolayısıyla gitmem mümkün deil ankara yakın bi yer deil bana .. ankaraya yakın yada o civarlarda olanlar varsa gidebilirler hem görü$lerini payla$rlar bizde daha detaylı bilgi sahibi oluruz bu sayede ..

arkadaşlar o resimdeki aleti unutun tamamen yeni tasarım sistem aynı ,aslında 8 yıldır var ama 8 yıldır denemeler eksikleri,derken çok şükür tamamlandı,türkiyenin çeşitli arazilerinde denendi iranda dahil,her konumdaki arazide başarılı,taşlı arazi fark etmiyor,malzeme 1.sınıf 2yıl garanti.dünyada tek idda ediyorum dünya bu sistemi kullanacak,yakında ankara/polatlıda tanıtım olacak hava şartlarına baglıyız gelmek isteyen arkadaşlar bana ulaşsın resim görüntü bir yere kadar uygulamalı,hasadı yapılmış pancar tarlası,hasadı yapılmış sogan tarlası,hasadı yapılmış kavun tarlası,hasadı yapılmış ayçiçegi tarlası,saplı anız, görüp kendileri kullansın yardımcı olayım,görüntülere gelince tanıtımda çekilen görüntüler yayınlanacaktır,fiyatı kdv.dahil 32000 tl hibe destekli.teşekkürler
yusuf türker:05362583402
always156@mynet.com
taşlı tarla resim
http://i1010.hizliresim.com/2010/10/17/1302.jpg

aynn şişer motor kardeş bnm bu yaz başıma geldi toprak kum toprak biraz nemli yapışkan türkayın mini rotavatörünün en büyünü taktım sonuna kadar inik 5 dönüm yer yaptım bnm 55 le harerette bişe yok normal ama artık sonlara doru şişti motor tamda öğlen sıccağı 30 gaz yiyen motor 20 den yukarı çıkmıyo hidrolik dibine kadar saldım ama biraz kaldırın ca topladı ama çok üzdük motoru..

takdir etmeklazım ben ce güzel yorumları hak edıyo sonuçta iyide olsa kötüde olsa kendi ürünümüz . eminimki bir çok usta bu alete bakarak çok daha az güçle daha çok iş yapan alet yapacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...