TAVUK GÜBRESİ KURUTULMUŞ VE PALETLİ MAKİNADA ATILMASI İÇİN

Ynt: TAVUK GÜBRESİ KURUTULMUŞ VE PALETLİ MAKİNADA ATILMASI İÇİN

Bunun amaçını tam anlayamadım :S :D şimdi benim bildigim biz tavugun pisligi tarlaya attıgımızda oraya agaç yada bişey yetiştirmeye çalışsak yetişmes :D

nh link=topic=31278.msg267068#msg267068 date=1270676737' Alıntı:
Bunun amaçını tam anlayamadım :S :D şimdi benim bildigim biz tavugun pisligi tarlaya attıgımızda oraya agaç yada bişey yetiştirmeye çalışsak yetişmes :D
bunlar fermente edilmiş gübre ham haliyle kullanılmaz tavuk gübresi

keykubat link=topic=31278.msg267106#msg267106 date=1270714181' Alıntı:
tonu kaç tl toprak analizi yaptırıplamı kullanıyorsunuz
tonu kac tl bilgim yok en kısa zamanda ögreneyim analize gerkek yok muhtelif olarak her türlü bitkide kullanabilirsiniz aslında bitki icin degil toprak için kurutulmuş olmasıda yan ekilerini azalttıgı icin rahatlıkla kullanılabilir

Güzel paylaşım. İlginç bir gübre uygulama sistemi ilk defa tavuk gübresinin bu şeklini gördüm. Hayvan gübrelerininde bu tarz yapılanları var sanırsam. Tv ' de görmüştüm. Büyük firmalar hayvanların artık etinden, sütünden ve gübresinden her türlü faydalanıyorlar. Ticarette sınır yok...:D

tavuk gübresi gerçekten çok kuvvetli bir madde..bunu değerlendirenler var. tavuk çiftlikleri parayla satıyorlar.bunu sulandırp bulamaç yapıp atanı bile gördüm..ve super sonuç alnlar var

samsunbafra link=topic=31278.msg267119#msg267119 date=1270717368' Alıntı:
tavuk gübresi gerçekten çok kuvvetli bir madde..bunu değerlendirenler var. tavuk çiftlikleri parayla satıyorlar.bunu sulandırp bulamaç yapıp atanı bile gördüm..ve super sonuç alnlar var
bende gördüm süper sonuc varda yanlız cokk ot var ve mahsulun suyunu eksik etmiycen hemen yakıyor

bu tavuk gübresinde öyle sorunlar olmaz sanırım

diğer gübrenin yerini tutmaz mümkün değil sadece bahçelere uygulanabilir belki benim gözümde