erkunt kısmet 55 sürümde

Ynt: erkunt kısmet 55 sürümde

arkadaşlar bu traktörün hakkı 3lü 12dir sonucta 55bg traktör ve 3lü 12yide cok iyi cekeceginide düşünüyorum.. 4lü 12 çekse bile takılması yanlış olur traktörü zorlamanın anlamı yok.. böyle az yakar seri gider.. o videolarda 4x4 olanına ve deneme amaçlı takıyorlar deneme amaçlı..

çok tatlı traktör güle güle kullan.. iyide çekiyor 3lüyü.. şuan bu guçte düz platform baska traktör yok herhalde :) sürüşü çok zevkli olmalı..

ceya023 link=topic=31294.msg266679#msg266679 date=1270562029' Alıntı:
arkadaşlar bu traktörün hakkı 3lü 12dir sonucta 55bg traktör ve 3lü 12yide cok iyi cekeceginide düşünüyorum.. 4lü 12 çekse bile takılması yanlış olur traktörü zorlamanın anlamı yok.. böyle az yakar seri gider.. o videolarda 4x4 olanına ve deneme amaçlı takıyorlar deneme amaçlı..

çok tatlı traktör güle güle kullan.. iyide çekiyor 3lüyü.. şuan bu guçte düz platform baska traktör yok herhalde :) sürüşü çok zevkli olmalı..
bu pulluk 10numara ama komşunun 4 lüsünü taktım oda 10 numara onuda seri 1 ile 14 15 gazla çok rahat çekiyor ha bide kısmet 55 55 hp değil 58 hp yanlışlık olmasın 222 nm tork yorumlar için teşekkürler sizinde elinize sağlık

eline sağlık.ikinci video da pulluk biraz fazla gömüldü traktör patinaja kaldı.öyle durumlarda stop ediyor mu.bu traktörü bende inceledim.bu traktöre 14,9-13,28 lastik daha iyi olacak gibi geliyor.13,6-28 biraz küçük gelmiş.alırken böyle bir şansın varmıydı.
13 gazda saat te kaç km hızla gidiyor (birinci viteste) acaba bilgin var mı.son gaza basığındaki hızı nasıl (8. viteste).kaç km yapıyor.

bunda şimdi oks yok değil mi.birde can güvenliği için gölgelik şart yaz kış.

ali_kockaya link=topic=31294.msg266736#msg266736 date=1270575661' Alıntı:
eline sağlık.ikinci video da pulluk biraz fazla gömüldü traktör patinaja kaldı.öyle durumlarda stop ediyor mu.bu traktörü bende inceledim.bu traktöre 14,9-13,28 lastik daha iyi olacak gibi geliyor.13,6-28 biraz küçük gelmiş.alırken böyle bir şansın varmıydı.
13 gazda saat te kaç km hızla gidiyor (birinci viteste) acaba bilgin var mı.son gaza basığındaki hızı nasıl (8. viteste).kaç km yapıyor.

bunda şimdi oks yok değil mi.birde can güvenliği için gölgelik şart yaz kış.
hızları hakkında bilgim yok ama 54 c ler gibi vites hızları oks yok 13 14 gazda pulluk gömülürse stop etmiyor hidrolik hassasiyeti çok güzel pulluğun ne iyice gömülmesine izin veriyor nede kalkmasına senin ayarladığın gibi kalıyor orda kışın ava gittiğimde batmıştım tarlada ordaki ize gelince gevşek toprakta yani patinajı ondan yapıyor ben 480 s 8 de kullandım bu pulluğu her tavda seri 1 ile çekmiyordu ama bu yolduruyor maşallah

bu traktör bu arka lastiği çabuk eskitir.çünkü 58 hp 13,6-28 için fazla.bu arka lasik eskidiğinde 14,9-13,28 al derim.hem patinaj azalır.hemde hız artar.traktör markaları (belki de ucuz diye)hep petlas takıyorlar.yeni petlaslar dayanmamaya başladı.adam mf 255t ye taktı iki yıl oldu.yanaklarda derin yarıklar oluşmuş.birde 8 katlı. unutmadan sorayım kuyruk mili vitesi tek mi çift mi kardeş.

ali_kockaya link=topic=31294.msg266744#msg266744 date=1270577040' Alıntı:
bu traktör bu arka lastiği çabuk eskitir.çünkü 58 hp 13,6-28 için fazla.bu arka lasik eskidiğinde 14,9-13,28 al derim.hem patinaj azalır.hemde hız artar.traktör markaları (belki de ucuz diye)hep petlas takıyorlar.yeni petlaslar dayanmamaya başladı.adam mf 255t ye taktı iki yıl oldu.yanaklarda derin yarıklar oluşmuş.birde 8 katlı. unutmadan sorayım kuyruk mili vitesi tek mi çift mi kardeş.
kuyruk mili vitesi tek ama bende aynı kanaatteyim lastikler konusunda böylede çekişi iyi oluyor rampalardarotavatörlede var video koya bilirim isterseniz

sesi çok guzel bunun.. ali bey senin sordugun özelliklerin tümü berkette var.. kısmet birazdaha pratik işler için.. tasarlanmış bi model.. ara işlerde falan gayet kullanıslı ve guzel olur sanırım.. son sürati ne bunun ? ..berket kadar süratlimi? acıkcası tipi ve platformu böyle küçük bi traktöre çok yakışmış..

sadıcım hayrılı ugurlu olsun traktörun hatasız belasız kullan artık KY plakayamı gectı sımav vay be:Dneyse vıdeolarının devamını beklıyoz