TM 120 ile alpler 3 lü dippatlatma 6 lı pulluk

2011.jpg

2023.jpg

2032.jpg

2047.jpg

2224.jpg

2077.jpg

2092.jpg

2252.jpg

2138.jpg

2161.jpg

Ynt: TM 120 ile alpler 3 lü dippatlatma 6 lı pulluk

ramazan abi yine harikasın rep+ yaw vallaha gelecektim bügün yanına tarlaya ekin sularına başladık işim cıktı ama mutlaka gelcem tm 120 kullanmaya

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar
paylaşım için tşkler ramazan abi
havuç yerlerini mi sürdünüz
dippatlatma çektiğim yer sökülen havuç tarlası idi dippatlatan çekilmese sürmesi çok zor oluyor
sürdüğüm yer bu sezonki havuç ekeceğimiz yer
güzel sürüm olmuş abi ama bu 3lü yerine 5li fln kllnanma nasıl oluyor
tşkler
5 li takarsan olmaz motor çekemez ayrıca bu kadar batmaz önemli olan batması zaten
suyu yüzeyde tutmasın önemli olan bu
ramazan abi yine harikasın rep+ yaw vallaha gelecektim bügün yanına tarlaya ekin sularına başladık işim cıktı ama mutlaka gelcem tm 120 kullanmaya
işin olmdığı zaman gel kullanırız tm yi
güzel paylaşım abi patlamada çok fena patlatmış yaw dibine kadar
aslında zorlatıyor motoru havuç tarlası olduğu için söküm yapılırken çok çineniyor tarla L 95 yaklaşık 4.5 5 ton civarı TM 120 kepçe ile içindeki havuç ile 7 tonu geçiyor ondan sonra bu tarlayı hazırlamasına uğraş

Güzel paylaşım dip kıran kullanmadık hiç nasıl oluyor arkadaşlar bilgi lütfen:Nadas niye öyle arkadaşım sürekli iz yapmış nadasa baktınmı pulluk yeri hiç belli olmamalı sürekli kanal yapmış.

hacimmet link=topic=31302.msg267040#msg267040 date=1270671757' Alıntı:
Güzel paylaşım dip kıran kullanmadık hiç nasıl oluyor arkadaşlar bilgi lütfen:Nadas niye öyle arkadaşım sürekli iz yapmış nadasa baktınmı pulluk yeri hiç belli olmamalı sürekli kanal yapmış.
topragın sert tabakasını kırmak icin kirecli topraklarda kisi kırmak işlemek icin topragı havalandırmak gibi konya ovasında oldukca yaygındır özellikle havuc ve pancar ekilen yerlerde oldukca agır bi işdir en az 90 hb motor gerekir özelligini daha iyi olması icin genelde 6 silindirli motorlara takarlar sürülen yer daha başlangıc ekilinceye kadar cok sürülür o tarla ne iz kalır ne de kesek toz olur toprak havuc ekecek ramazan abi veya turb

anlş-*saltdaki asılı demirler ne işe yarıyor?böyle bişi werdi burdan bi arkadaş 5 li ama l 95 e taktım saldım yere traktör bir adım bile atamadı zuha-*-sduruyor öle.o demirlerden war altında 3 nde war ikisi kopmuş ne işe yaradığını merak ettdm.

Güzel paylaşım dip kıran kullanmadık hiç nasıl oluyor arkadaşlar bilgi lütfen:Nadas niye öyle arkadaşım sürekli iz yapmış nadasa baktınmı pulluk yeri hiç belli olmamalı sürekli kanal yapmış
topragın sert tabakasını kırmak icin kirecli topraklarda kisi kırmak işlemek icin topragı havalandırmak gibi konya ovasında oldukca yaygındır özellikle havuc ve pancar ekilen yerlerde oldukca agır bi işdir en az 90 hb motor gerekir özelligini daha iyi olması icin genelde 6 silindirli motorlara takarlar sürülen yer daha başlangıc ekilinceye kadar cok sürülür o tarla ne iz kalır ne de kesek toz olur toprak havuc ekecek ramazan abi veya turb
teşekkürler seyit gerekli açıklamayı yapmışın
anlş-*saltdaki asılı demirler ne işe yarıyor?böyle bişi werdi burdan bi arkadaş 5 li ama l 95 e taktım saldım yere traktör bir adım bile atamadı zuha-*-sduruyor öle.o demirlerden war altında 3 nde war ikisi kopmuş ne işe yaradığını merak ettdm.
o demirler toprağın havalanmasını sağlıyor 5 lısını çekemez L 95 3 lüsünü bile zor çeker yerine göre