SAME TIGER 70 NEVŞEHİR DERİNKUYU

photo0005l.jpg

photo0003j.jpg

photo0007ir.jpg

SAME TIGER 70 4X4 KULLANICISIYIM TRAKTORU ALALI 3 4 AY ANCA OLDU TRAKTORDEN HIC MEMNUN DEILIM TRAKTOR 3LU 14INC PULLUGU CEKERKEN ZORLANIYOR 4CARPI BAGLIYKEN HER ZAMAN KARA BİR DUMAN VAR ORTADA HA SUDA BİR GERCEK TD DEN AZ YAKIYOR TD COK YAKIYOR AMA HAKKINIDA VERIYOR NEYIMISDE DUTZ MOTORMUS 20000 SAATTE ZOR REKTEFEYE (MOTORU BİTİRİRMİŞ) GELİRMİS SİMDİDEN REKTEFEDEKİ TRAKTOR GİBİ İS YAPİYOR REKTEFEYE GELİNCE NASİL OLACAK BALYA MAKİNAMDA VAR CEKEMİYECEK DİYE KORKUYORUM SATMAYİ BİLE DUSUNUYORUM EGER SAME YE PLAKAYI TAKMAMIS OLSAYDIM BAYİYE GERİ VERİRDİM BAZI ARKADASLAR NEW HOLLAND İLE KIYAS YAPIYORLAR SAME NEW HOLLAND IN TIRNAGI OLAMAZ RAHATLIK DERSEN VAR OZELLİK DERSEN VAR GUC DERSEN SAMEYE 10 CEKER BEN ALDIM MEMNUN DEİLİM SİZDE ALIP SONRADAN KAFANIZI TAŞA VURMAYIN NEW HOLLAND PAHALI DİYORLAR HICDE BILE UCUZ ETIN SUYU KARA OLUR DIYORLAR ATALARIMIZ DOGRU DEMİSLER BİKERE SERVİSTE BİR İCRAAT YOK TEL ACIYORUZ MOTORUNUZ SOYLE SOYLE DİYE SUNU YAP BUNU YAP DİYOR TELDEN GELMİYE BİLE USENİYOR KOMSUMUZ ALDI NEW HOLLAND BİR TELEFONDA SERVİSİ BASINA YIGIYOR İSTEKLERİNİ TEK TEK YAPİYOR BU BİLE YETER EGERR İMKANIM OLSUN BU TRAKTÖRÜ VERİRİM YA NEW HOLLAN ALIRIM YADA TUMOSAN ALIRIM OYLEMİ HARİKA TARKTÖR OLUR ARKADASLAR HİC DEİLSE PAZAR PAYLARI VAR SAMENİN PAZAR PAYI BİLE YOK SAMEYI KULLANICILARI YERE GÖĞE SIGDIRAMIYORLAR ONLAR KENDINI TESELLI EDİYORLAR

EGER SAME ALMAYI DUSUNUYORSANIZ ALMADAN ONCE BENİ ARAYIN 05356100794

Ynt: SAME TIGER 70 NEVŞEHİR DERİNKUYU

GoKHaNDe link=topic=28927.msg253777#msg253777 date=1266442772' Alıntı:
ewet denedik td 75 4 x 4 ile tarlada takviye dort ile arkasina dayaniyorum 4 lü 14 numara pulluk ile
arkaya dayanip bekliyorum bide
yanliz göt göte cekistirmede beni alip götürdü
yakittada td den 100 de 20 az yaktı

iyi güzel o kadar kötü traktördüde bu mesajı sen yazmadınmı arkadaş yoksa o zamandamı memnun değildin.

herkes kendi için konuşur ben aldım 1 sene oldu gayette memnunum hem çekişinden hem yakışından hemde servisinden.

yakmıyo arkdslar emsallerıne gore... çekiş konusunda da ben memnunum yanı maşallahı var jd yi aratmıyor hatta daha ıyı vıtes secenegı konusunda ... 2-4 vites i cok uygun 1 vıtesten daha serı olabılıyor ve dusuk devır versende bayılmıyor...

abi onu bunu bilmem ilk aldıgımızda memnundum cekisinden falan ama son zamanlarda herzamanki cektigi pullu cekememeye basladı

bu bir gercek kendimizi teselli etmeye gerek yok motorlar hicde hos motorlar deil servisi dersen hic bisey bilmiyor gelip bakmiyor bile servis gelese bak belki o sorun bile ortadan kalkacak once ceken bullugu simdi neden cekmiyor anlamis deilim

GoKHaNDe link=topic=31303.msg266883#msg266883 date=1270641275' Alıntı:
bu bir gercek kendimizi teselli etmeye gerek yok motorlar hicde hos motorlar deil servisi dersen hic bisey bilmiyor gelip bakmiyor bile servis gelese bak belki o sorun bile ortadan kalkacak once ceken bullugu simdi neden cekmiyor anlamis deilim
pompasına hiç dokunuldu mu söküldümü yada ayarlandı mı veya kötü mazot kullandın mı .. pompa ayarı bozulmuş olabilir..

yakıdıda tam olarak 3 14ınc pullukla 210 dekar yere 780.000tl yaktı
bu ikinci suruumuzde ise aynı pulluk ile 210 dekar yere 860.000tl yaktı
simdide motor cekemedigi icin pullugu yakıda yuklendi

bak arkadaş ozamanki toprak tavınla şimdiki toprak tavı bir olmaya bilir bizim burada da aynı şekilde şimdi yerler çok ağır oyüzden traktörler zorlanıyor.
yetkili servisten şikayetin var ise bunu şahsuvaroğluna bildir belki kendine bir çeki düzen verir.Biz burada şeytan kulana kurşun servis ile ilgili hiç sorun yaşamadık şimdiye kadar ihşallahta yaşamayız.

arkadas isterse dnyanın en iyi motoru olsun artık gozumde bes paralık degeri yok zaten il surumunde az yakan ikinci surumun de toprak daha yumusak olur hic yakmaması lazım

GoKHaNDe link=topic=31303.msg267970#msg267970 date=1271078470' Alıntı:
arkadas isterse dnyanın en iyi motoru olsun artık gozumde bes paralık degeri yok zaten il surumunde az yakan ikinci surumun de toprak daha yumusak olur hic yakmaması lazım
slm...bunalmaya gerek yok ...sizin servisinizde iş yok...ayrıca şahsuvaroğlu. telefon et gezici servisi gelip ayarını yapar... bende same 130 var traktörün kaputunda problem vardı ,şikayette bulundum, hatta ben bafradan almadım traktörü,direk şahsuvaroğlundan almıştım...aradım söyledim problemi,adamlar özel kendi araçlarıyla ,yeni kaportayı komple değiştiler,sen derdini söylemesen hiç kimse sana yardım edemez..