gerçekten burası yardım yerimi sadece bakıp bakıp geçiyormusunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaşlar ben bu siteyle 2008 yılında tanıştım landwirt.. 2008 oyunu ile ve ozmn her sorduğum soruya bir yanıt veren oluyordu ekipmanlarıda hatasız bir şekilde çalıştırıp oynayabiliyordum.

ama 2 gündür kıvranıyorum forumda kimse bir açıklama veya yardım bile etmiyor.lütfen rica ediyorum bir bakın inanın ekip biçenleri görünce ben yapamıynca morali bozuluyor insanın yardım edinde bende sizin gibi oyunun zevkini çıkartabileyim.

1)ekipmanların hatasız çalışacağı sizin kendi oynadığınız sürümün linki yokmu
2)bende farming 2009 war ama hiçbir yama çalışmadı ne attıysam çalışmadı hangi dosyaları atacağımı pek bilmiyorum i3d uzantılı olanı atıyordum
3)sadece bu yamaların çalışacağı oyunu istiyorum okdr ingilizce olursada süper olur yoksa almancayada razıyım yeterki bir açıklama yapın bende başlıyayım oynamaya lütfen

Ynt: gerçekten burası yardım yerimi sadece bakıp bakıp geçiyormusunuz

Arkadaşım .burada herkes elinden geldiğince,dilinin döndüğü ve bilgisi dahilinde yardım etmeye çalışırlar.

Oyunu kurun ve kurduktan sonra oyunu başlatınki belgelerimde oyunun klasörü oluşsun
İndirdiğin yamaları klasör halinde mod dosyasına at(rar formatında olmasın)
P.m den mesaj gönderildi.

sizde haklısınız size suç bulmuyorum herkes herşeyi bilemez dediğiniz gibi diliniz döndüğünce yardım ediyorsunuz ve tşk ederim pmden gelni kuruyorum tekrar tşkler

pmden geleni kurdum oyunu açtım herhangi bir yama yüklendiğinde nerede bulcam o yüklediğim şeyi

herkese tşkler ben olayı çözdüm arkadaşlar.sorun çözüldü

yetkili kişi konuyu kilitliyebilir..

kolay gelsin herkese...:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...