Çaykenarı Map (Kendi yapımım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arkadaslar ben bu haritayı yaparken kendi köyümü yapmak istedim tabi tıpkısını yapamadım mahalleleleri falan yapamazdım tabi sadece baska bir haritanın üzerine eklentiler koydum tabelalar,petrol,kum ocagı,dag yolları,gercekteki gibi yere bugday dokme , yerdeki bugdayı helezonla alma,çiftliğin yakınındaki tarlalar küçük harım gibi kapısı var,Türkiye'deki gibi tabelaları değistirebilirsiniz kendi köyünüze uyarlayabilirsiniz bu bana gore uyarlı mesela çiftliğin adı AKKASLAR CIFTLIGI bunu kendinize gore ayarlayabilirsiniz ve en önemlisi I tuşuna bastıgımızda pda kontrolu cıkıyor ve o genelde haritalarda oyunun kendi haritasına gore onu değiştiremiyorlar bunda ise pda oynadıgınız haritadaki gibi gercek yerlerde ;) bu haritada cok emek war Lutfen yorumlarınızı , +replerinizi ve tesekkurlerinizi eksik etmeyin :):):)
15yv2.png

2gxdf.png

30b41.png

4lakr.png

52xfi.png

6jy7g.png

7oy26.png

8exmj.png

9oztl.png

guberlemedxvf.png

admxe7.png

Lınk: http://ul.to/pctp1m

Ynt: Çaykenarı Map (Kendi yapımım)

Aga benları nasıl yapıyorsunuz... Bazı şeyleri yapıyorum ama herşeyi değil traktörlere ve ya diğer hareketli ekipmanlara görev tuşlarını nasıl ekliyorsunuz...

Ynt: Çaykenarı Map (Kendi yapımım)

tamam arkadaslar lınkı yenileyecm pc me format attım yedeklemiştim onlar arasında arstırıyorum lınkı ekleyene kadar kılıt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...