BEYAZ SORUNU ÇÖZÜLDÜ %100

arkadaşlar herkezin kabusu olan bu beyaz yamalardan artık kurtuluyoruz ben sitede böle konuları inceliyorum ve bir arkadaşın foto koymasıyla esinlenerek uygulamaya başladım %100 tutuyo

ewet şimdik ilk önce paint.net programı endinmelisiniz edindinkten sonra yamayı açıp traktörün renklerinin bulundugu resimleri sağ tıklayarak birlikte aç tan paint.net programına tıklıyoruz sonra sol en üstte file yazan yere tıklayarak oradan resimi save liyoruz save ye bastıktan sonra foto ile birlikte yanında bir oran geliyor o oran resimin kalitesi ekran kartı düşük olanlar o oranı %10 civarı falan yaparlarsa iyi olur kendim denedim bulana kadar canım çıktı nerdeyse sabahladım lütfen emeğe saygı teşekkürlerinizi bekliyorum

[size=12pt]sinan1 Arkadaşımızın sözel olarak yaptığı çalışmada beyanı doğrultusunda resimli olarak aşağıda sunulmuştur.Yapan arkadaşlar yorumlarını belirtirlerse memnun oluruz.[/size]

6ibjih.png
idwuah.png
10oo45c.png
2hfq5ia.png
9q9s3c.png

Ynt: BEYAZ SORUNU ÇÖZÜLDÜ %100

sinan1 link=topic=31392.msg267648#msg267648 date=1270950482' Alıntı:
arkadaşlar herkezin kabusu olan bu beyaz yamalardan artık kurtuluyoruz ben sitede böle konuları inceliyorum ve bir arkadaşın foto koymasıyla esinlenerek uygulamaya başladım %100 tutuyo

ewet şimdik ilk önce paint.net programı endinmelisiniz edindinkten sonra yamayı açıp traktörün renklerinin bulundugu resimleri sağ tıklayarak birlikte aç tan paint.net programına tıklıyoruz sonra sol en üstte file yazan yere tıklayarak oradan resimi save liyoruz save ye bastıktan sonra foto ile birlikte yanında bir oran geliyor o oran resimin kalitesi ekran kartı düşük olanlar o oranı %10 civarı falan yaparlarsa iyi olur kendim denedim bulana kadar canım çıktı nerdeyse sabahladım lütfen emeğe saygı teşekkürlerinizi bekliyorum
ls oynamıyorum,ama yine uğraşıp paylaştığın için tşkrler...

hiçbi sorun yok ben sizde bi detayı sölememişim o yüzden olmadı onuda yazıyorum

yamanın bulundugu dosyayı açıp içindeki resimkeri paint.net ten açıyoruz sonra üstte ımage yazan yere tıklıyoruz oradan resize ye tıklıyoruz sonra karşımıza bi menü gelicek orada widht ve height yazan yerdeki sayıların 2 sinide 1024 olarak ayarlıyoruz sonra ok a basarak menüyü kapatıyoruz file ye basarak oradan save yi buluyoruz saveye bastıktan sonra resimle beraber yanında bi oran çıkıyo onu 9 yapıyoruz bütün resimleri böyle yapıcaksınız sonra oyuna girin bütün renkler yerli yerinde :D beyaz sorununu ortadan kaldırıyoruz

blade234 link=topic=31392.msg271300#msg271300 date=1272310000' Alıntı:
o zaman indirdigimizde bizde beyaz olan yamalar demekkki indirdigimiz yamadan kaynaklanıyor foto eksikliginden

Evet olabilir. Benim indirdiğim maden ocağı yamasında ocağın hiçbir fotosu yok mesela.