silaj makinası arıyorum (tek sıra)

arkadaşlar türkay yada tosun olabilir bu markaları çok övüyolar türkay kullandım ii gibi zaten sezonluk işimi görsün yeter fazla para bağlıyacak durum söz konusu değil ikinci el bitane alayım diyorum seneyede sıfırını alırız :D

Ynt: silaj makinası arıyorum (tek sıra)

ÖZzGÜR link=topic=3697.msg38265#msg38265 date=1211564900' Alıntı:
Arkadaşım http://www.trakkulup.net/index.php/topic,3123.0.html burda okuduğuma göre silaj makinesi alımıda destekleniyormuş galiba sen bu konuyu bi araştır eğer bu destekten yararlana bilirsen ikinci el alıp sonra sıfırnı alma paranı yok yere çarçur etme.Destekli bi şekilde sıfırını al derim ben...

bende 2.el almaktan vazgeçtim arkadaşlar desteklemede warsa süper olur walla bu konuda bilgi sahibi olan warsa benide bilgilendirsin lütfen bende arştırıyım

konyaligencciftci link=topic=3697.msg38436#msg38436 date=1211625302' Alıntı:
Geçen 2 sene önce aldığımızda biz yarı parasını ödedik yani makina 26.000 TL sen 13.000 TL ödüyorsun kalanını devlet ödüyor biz böle almıştık ama şimdi nasıl bilemicem.....
Şimdi %30 sanırım.Aslında kooperatiflerden de alabilirsin.Satın almazsın ama işin bitene kadar kullanırsın,biz öyle yapıyoruz.Süt birliğinden alıyoruz,slaj işimiz bitince geri veriyoruz.Bir ücreti yok....

ÇağRı link=topic=3697.msg39537#msg39537 date=1211907405' Alıntı:
Şimdi %30 sanırım.Aslında kooperatiflerden de alabilirsin.Satın almazsın ama işin bitene kadar kullanırsın,biz öyle yapıyoruz.Süt birliğinden alıyoruz,slaj işimiz bitince geri veriyoruz.Bir ücreti yok....
Bir zaman bizde öyle yaptık ama biz Tarım İl Müdürlüğünden alıyorduk ama bir miktarda nakit istiyorlardı...

ben hem kayhan ertuğrul kullandım hem çeliklel çelikel daha güzel bi makina hem de motoru yormuyor destekleme için de en az 100 dönüm mısır ekmen gerekiyor tapusu ile ıspatlı

akadaşım bende 2004 model şanzımanlı silaj makinası var hiç masrafsız bütün bakımları yapıldı ihtiyaçtan dolayı satacağım ciddiysen ara fiyatı 1.900 tl cep no 05386325231 ceap bekliyorum burayada yazabilirsiniz