yine düştük çaresiz gurbetin yollarına :S ve yine şahin ve ben...

15.01.2010
1,595
5

şahin ile yine bir çıkmaza girdimiz gün :D mallede biraz kaydıktan sonra,dağa heycan yapmaya gittik.arabada 4 kişiydik baya bir sitres attık :D ittir babam ittir :D arkada 3 çuval kömür olmasına rahmen kaldık :D ama yinede oraya kadar gitmesi bir mucize...

ve bn

Ynt: yine düştük çaresiz gurbetin yollarına :S ve yine şahin ve ben...

sami ÖZKAN link=topic=31408.msg267805#msg267805 date=1271011120' Alıntı:
zincirsiz kışın çıkma yola başına gelir türlü bela
şahinin mahşallahı var.son model arabalar kalıyor bn zincirsiz yanından cayır cayır geçiyorum.şahin gibi araban olsun 5 milyar borcun olsun...

nforcer link=topic=31408.msg267815#msg267815 date=1271011907' Alıntı:
o akşam sorma :D bi olay geçti başımızdan allah kimseye göstermesin :D

o akşam kaldık biz dağda :D lada nivayla bi abimiz çekmeye geldi.neyse geldi kurtardı.bileciğe doğru inioz ama lada niva aşa doğru tam gaz gidiyor.yetişelim die bizde basıoz.ulan lada niva bi baktık birden yavaşladı gibi oldu sonra tekrar tam gaz gitti.ulan aşa doğru inerken aşada ışık belirdi gibi oldu,bi baktık bissürü asker.frendi el freniydi yan yan girdik aralarına,askerler allahtan 2 ye açıldılar da geçtik.yoksa allah korusun baya bi asker götürcektik.durduk komutan geldi,komutanı fırçaladık az :D

firari11 link=topic=31408.msg267821#msg267821 date=1271012198' Alıntı:
o akşam sorma :D bi olay geçti başımızdan allah kimseye göstermesin :D

o akşam kaldık biz dağda :D lada nivayla bi abimiz çekmeye geldi.neyse geldi kurtardı.bileciğe doğru inioz ama lada niva aşa doğru tam gaz gidiyor.yetişelim die bizde basıoz.ulan lada niva bi baktık birden yavaşladı gibi oldu sonra tekrar tam gaz gitti.ulan aşa doğru inerken aşada ışık belirdi gibi oldu,bi baktık bissürü asker.frendi el freniydi yan yan girdik aralarına,askerler allahtan 2 ye açıldılar da geçtik.yoksa allah korusun baya bi asker götürcektik.durduk komutan geldi,komutanı fırçaladık az :D
:D askerle şaka olmaz...alırlar anahtarını :p