TM 120 turp tarlasını sürüyorken 6 lı profil şase pulluk {25 09 2009}

Ynt: TM 120 turp tarlasını sürüyorken 6 lı profil şase pulluk {25 09 2009}

peki turp ' un ekimini ne zaman yapıyorsunuz, bahçeye yemek için ekiyorum süper oluyor, acaba ticaret icin eksem yapabilirmiyim, biraz ekimden hasada kadar kabaca anlatabilirmisin, bizim burada hiç eken olmadı şimdiye kadar. eline sağlık.

gökoğlu link=topic=31462.msg268540#msg268540 date=1271283448' Alıntı:
peki turp ' un ekimini ne zaman yapıyorsunuz, bahçeye yemek için ekiyorum süper oluyor, acaba ticaret icin eksem yapabilirmiyim, biraz ekimden hasada kadar kabaca anlatabilirmisin, bizim burada hiç eken olmadı şimdiye kadar. eline sağlık.
bi fark var pancar teksıralı makina sökerse hiç çiğnenmeyen yer kamıyo oda beton oluyo

yorumlar ve rep ler için teşekkürler arkadaşlar
turp ekimini temmuz ayında yapıyoruz bol su ile yetişir birde kurt ilacını eksik etmiyecen çok çabuk kurt yani böcek geliyor
Güzel paylaşım. Tarlayı ekim yönünün tersine sürüyorsunuz galiba. Yerdeki izlerden öyle gözüküyor
tarlayı enine söktüğümüz için izler öyle gözüküyor
bi fark var pancar teksıralı makina sökerse hiç çiğnenmeyen yer kamıyo oda beton oluyo
arkadaşım turp tarlasıda yeterince çinanıyor
burda zaten hep makineler söküyor pancarı
pancar tarlasınıda makinenin söktüğü yeri c 3 le sürdüm
turp söktüğümüz yerleri b 3 ile sürdüm