MASSEY FERGUSON 266G 4WD 7Lİ DİP KAZAN ÇEKİYOR ver.2.0

Ynt: MASSEY FERGUSON 266G 4WD 7Lİ DİP KAZAN ÇEKİYOR ver.2.0

kardeş anladım benim elimdeki dipkazan 7li pıcakları sökülebilir 4dünü sökeriz senin verdigin resimdekigibi 2si teker 1ri çekiye gelecek şekilde patateste tapan çekerken uygularız arkasındada agır bir demir sürükleriz 3 bıçak olunca 50cm derinliginde sürüyoruz 7li dipkazanı sadece hava alması ve yumuşaması için çekiyorum

ceksparow-1986 link=topic=31478.msg269151#msg269151 date=1271511969' Alıntı:
kardeş anladım benim elimdeki dipkazan 7li pıcakları sökülebilir 4dünü sökeriz senin verdigin resimdekigibi 2si teker 1ri çekiye gelecek şekilde patateste tapan çekerken uygularız arkasındada agır bir demir sürükleriz 3 bıçak olunca 50cm derinliginde sürüyoruz 7li dipkazanı sadece hava alması ve yumuşaması için çekiyorum
demek istedigini anladım dik kazan ayrı bi zirayi eşya demek istemiştim genelde sert ve kirecli kisli topraklarda uygulanır taban kistini kırmak icin saglamlık bakımından 7 linin bacakları kırılıyor veya pim kesiyor dik kazan birazdaha kalın malzemeden yapılmış farkı o yani tasarımıda farklı

abicim senin kullandığına patlatma denir.dip kazan bizim buralarda senn traktörüne göre 1 li çekerler.bizdede senin kullandığın aletin 9 lusu var bizde onu steyr 8073 e takıyoruz.ama maşallah iyi gidiyor