Kasmayan map

arkadaşlar merhaba.benim bir derdim olucak daha doğrusu bu konudan anlayan arkadaşlara seslenmek istiyorum.çoğu arkadaşımız mapların kasmasından şikayetçi.bende acayip huzursuzum bu durumdan.benim sizlerden istediğim bu kadar oynayan arkadaşlarımızdan alın arkadaşlar bu map kasmıyor tarzında sizden onayı almış maplar sunmasını istiyorum.aramızda çok profesyonel arkadaşlarda var rastlıyoruz onlar bari bazı mapları editlesede ekstra yapı vb kastırabilecek sorunları ortadan kaldırıp bize sunabilse öyle minnettar olacağımki.. sadece ben değil herkezin sorunu olduğunuda düşünüyorum.bu oyuna o kadar hastayımki tek keyfimi bozan yeni bir map attığımda onun kasması.mesela gece bir kaynaktan test map isimli mapı denedim bütün modlar çatır çatır çalışıyordu adamlar hiç yormıycak bir test mapı yapmış.bizde sadece çiftlik binamızı ve tarlalarımızı içerebilecek bi map editleyebilsek ne mutlu olacak...düşüncelerinizi bekliyorum.

Ynt: Kasmayan map

Elimde 30-35 adet harita var hepsini denedim.
Kasmayan orginal harita 14 çeşit ürün(21 değil dikkat)
Yine orginal harita bazı ürünler eklenmiş(bu yeni daha dün editlenmiş)
Birde Yeni indirdiğim Wielkopolska_map adında bir harita var.Gerisinin alayı kasıyor.

babaapo link=topic=31557.msg269771#msg269771 date=1271748921' Alıntı:
elturco kardeşim aynı zamanda toprağım .... Wielkopolska_map linkini verirmisin lütfen denemek istiyorum tşk.....

http://depositfiles.com/en/files/9tevegs58

2heebnd.png
8yv14j.png

elturco kardeşim demek istediğimi çok güzel anlamışsın sana sonsuz minnettarım.bu arada 14 ürün original map demişsin ya onun linki burada mevcutmu paylaşırsan çok sevineceğim.