süt sağmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sayın bölüm başkanı arkadaşlarım. çiftliğimdeki süt tankı boş tankı doldurmak için ne yapmalıyım, inekleri nasıl sağmalıyım.... inekleri neyle yemliyoruz. ben yoncayı (çimeni,otu) biçtim ve çiftlikteki döküm yerlerine döktüm bu şekildemi yemleniyor.... cevabınızı bekliyorum yardımcı olunuz lütfen allah sizlerden razı olsun şimdiden teşekkürler..... :S

Ynt: süt sağmak

babaapo link=topic=31573.msg269854#msg269854 date=1271778186' Alıntı:
sayın bölüm başkanı arkadaşlarım. çiftliğimdeki süt tankı boş tankı doldurmak için ne yapmalıyım, inekleri nasıl sağmalıyım.... inekleri neyle yemliyoruz. ben yoncayı (çimeni,otu) biçtim ve çiftlikteki döküm yerlerine döktüm bu şekildemi yemleniyor.... cevabınızı bekliyorum yardımcı olunuz lütfen allah sizlerden razı olsun şimdiden teşekkürler..... :S

Kullandığınız haritadaki süt tankından tankerle sütü alıp satarsınız.Eğer dolum yaptıysanız belirli bir süre sonra dolacaktır aynı ekim yapıldıktan sonra bekleme süresi gibi.Yoncayı biçtikten sonra ineklerin olduğu bölüme (dar koridora) traktörle giriş yaptığınızda sağ alt köşede döküm iconu çıkacaktır. Oraya dökersiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...