kötü bir olay

arkadaşlar bizim köye geçenlerde 1 tane fendt geldi 10.000 tl ye almışla çok eski traktör adam yaşlı 10 dönüm yer ektirecek pulluk takmaya gidiyorlar hidrolik kalkmıyor boştada kalkmıyor sonra kuyruk milini çalıştırıyorlar oda çalışmıyor mevlüt ustaya gittiler baktı baktı sonra dedi ki; tamir olmaz bu dedi

(düzenlendi)

Ynt: komik bir olay:D

Yaşlı adamı kazıklayan galerici utansın
bunun komik bi tarafını ben göremedim
marka kötülemekse bu her markada olabilecek arıza
alan adama yazık olmuş çifçimiz komşusuna muhtaç olmamak için bir şey yapayım diyor ama lanet insanlar sayesinde komşusuna maskara oluyor.

eski bir atasözü derki gülme komşuna gelir başına
ben kimsenin başına gelsin istemem

Ynt: komik bir olay:D

nkoca link=topic=31686.msg271155#msg271155 date=1272291868' Alıntı:
Yaşlı adamı kazıklayan galerici utansın
bunun komik bi tarafını ben göremedim
marka kötülemekse bu her markada olabilecek arıza
alan adama yazık olmuş çifçimiz komşusuna muhtaç olmamak için bir şey yapayım diyor ama lanet insanlar sayesinde komşusuna maskara oluyor.

eski bir atasözü derki gülme komşuna gelir başına
ben kimsenin başına gelsin istemem
:) walla abim dgru sölemiş bazı insanlarımız war yandaki komşusunun bile bişeyler yapmasını istemeslerken böle bi durum bence amcamın kötü bi durum olmuş bu yaştan sonra millete muhtaç olmayayım derken demelli maskarası olmuş gibi..

Ynt: bir olay

Mesajdaki, marka kötüleyici ve utanç duyurucu objeler silinmiştir.

Burda aslında komik olan o malı satan şahsiyettir.Milletin efendisi olan köylüyü kandırmaya çalışanlardır.Bu yaptıklarına da ticaret denmez...Ne diyelim, olan olmuş..Köylümüzü saf , bilgisiz yerine koyanlar utansın...

Ynt: kötü bir olay

Değerli çiftçimiz başına gelenlerden ötürü üzüntü duydum. Fakat sorunu çözülemeyecek bir durum değil. Fendt 103 ve 106 serilerinin yedek parçalarını 30 senedir firmamız dahilinde satıyoruz. Eğer ki sorunu çözmek ister ise bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilir ;

Güveniş Ticaret
Millet caddesi no:168/a Şehremini - İstanbul
Tel : 0212.5256672 veya 5318972
Fax : 0212.5348167

Fendt traktörleri teknolojinin öncüsü, son derece kaliteli traktörlerdir. Kötü Fendt yoktur, bakımsız Fendt vardır.

Selamlarımla