el veda erkunt servet

sayın arkadaşlar bugün itibariyle 2008 model erkunt servet 80 4x4 lüks traktörümü satmış bulunuyorum.artık traktör konusunda erkunt konusunda fikir ve düşüncelerimi belirtmeyecegim.
saygılarımla

Ynt: el veda erkunt servet

ben kangallıyım arkadasım burda hemen hemen tum traktorlerden var sana markaları ozetleyim
Valtra= arızadan dolayı servis sıkıntısı
Mf 3.075 4X4 phantom= deutz motorlu 546 dekara 676 lt eudiesel yakıyo 13 numara alper uzun sase pullukla arazida ole pek bitisik degil
Kubata= on teker tahrik kontolu problemli onteker cabuk asınıyo
Zetor= parca sıkıntısı kayısı istanbuldan getirdik
newholland= yorum yok agir traktor
Same= yere yakın ondan sakın yakıtı cok fazla
Mf5400serisi= kullanayı bilsen bile en fazla 1,5 lt yakıt yaparsın oda tek parca tarlalara sokcanda yolda gitmeyecekde(Not: kabin baglantısındaki sorunlar nedeni ile kabin traktore vuruyo)
erkunt= cakma mf eski modellerinde mf sanzumanı ureten bir marka anacak montajdan sorumlu kullananlar memnun degil
daha sayamadıgım jındere felan modeller aklıma gelmio
ancak 7740 td 95 zetorun 3cesidi tumosan 82.80 ve 95 beygirligi bunların hepsini denedim td 80 uc piston da dahil
tarlada 3.075 4x4 pantom kabinli deutz motorlu traktore yetisemedim herkde ikilemede tohum ekmede seriler ve 3,075 rakip traktor bulamadım 3, serisinde sadece 105 ve 75 kullan gerisi laf

sr_goktas link=topic=31698.msg302707#msg302707 date=1287519714' Alıntı:
ben kangallıyım arkadasım burda hemen hemen tum traktorlerden var sana markaları ozetleyim
Valtra= arızadan dolayı servis sıkıntısı
Mf 3.075 4X4 phantom= deutz motorlu 546 dekara 676 lt eudiesel yakıyo 13 numara alper uzun sase pullukla arazida ole pek bitisik degil
Kubata= on teker tahrik kontolu problemli onteker cabuk asınıyo
Zetor= parca sıkıntısı kayısı istanbuldan getirdik
newholland= yorum yok agir traktor
Same= yere yakın ondan sakın yakıtı cok fazla
Mf5400serisi= kullanayı bilsen bile en fazla 1,5 lt yakıt yaparsın oda tek parca tarlalara sokcanda yolda gitmeyecekde(Not: kabin baglantısındaki sorunlar nedeni ile kabin traktore vuruyo)
erkunt= cakma mf eski modellerinde mf sanzumanı ureten bir marka anacak montajdan sorumlu kullananlar memnun degil
daha sayamadıgım jındere felan modeller aklıma gelmio
ancak 7740 td 95 zetorun 3cesidi tumosan 82.80 ve 95 beygirligi bunların hepsini denedim td 80 uc piston da dahil
tarlada 3.075 4x4 pantom kabinli deutz motorlu traktore yetisemedim herkde ikilemede tohum ekmede seriler ve 3,075 rakip traktor bulamadım 3, serisinde sadece 105 ve 75 kullan gerisi laf
çok iddalıyım bn senin phantomu dayımın td80d ile yanlayarak geçerim tarlada.

erkuntu satalı traktör hakkında yorum yapmıyorum genelde.az kaldı yorum yapmama traktör alacagım.sıfır degil.birçok markanın ünlülerini deneme fırsatım oldu.arazileri ekip biçme konusunda.sevsemde sevmesemde hoşuma gitesede gitmesede bir markada hesablar uyarsa karar kılacagım ama memnun olacagım markayı biliyorum.gücüm yetse nasip olursa ilk tercihim o marka ama zor gibi.ancak şunu unutmayınızki şuan elinizde tarlanınızda kapınızın önündeki traktörünüz arabanız neyiniz varsa ondan kıymetlisi yok.bunu birçogumuz da biliyoruz.

köylü link=topic=31698.msg302745#msg302745 date=1287563756' Alıntı:
erkuntu satalı traktör hakkında yorum yapmıyorum genelde.az kaldı yorum yapmama traktör alacagım.sıfır degil.birçok markanın ünlülerini deneme fırsatım oldu.arazileri ekip biçme konusunda.sevsemde sevmesemde hoşuma gitesede gitmesede bir markada hesablar uyarsa karar kılacagım ama memnun olacagım markayı biliyorum.gücüm yerese nasip olursa ilk tercihim o marka ama zor gibi.ancak şunu unutmayınızki şuan elinizde tarlanınızda kapınızın önündeki traktörünüz arabanız neyiniz varsa ondan kıymetlisi yok.bunu birçogumuz da biliyoruz.
Allah gönlün göre versin