YENİ T 5060 :)

Ynt: YENİ T 5060 :)

ynkgl link=topic=3739.msg38084#msg38084 date=1211490814' Alıntı:
ewet özgür motoru biz aldık sağlık mahallesi çorlu bende çerkezköylüyüm sen nerden biliyosun??
bu arada koray çok saol kanka fotoları siteye eklediin için
Ben Çorlu ' da oturuyorum.
Motorunda hayırlı olsun güle güle kullan...

saolasın mustafa ehhh öle oldu biraz ama napıcan artık:)) onlarda warsa paraları satıcaklar tla ları alcaklar t5000 serisinden bi motor:)) bu arada özgür çorlunun neresinden sin sen benim msn im yigit_basaran eklersin beni ordan konuşuruz ok

ewet mustafa haklısın rekabet işte hep farklı şeyler farklı modeller bende nh nin bu özelliini sewmiyorum belki seneyede başka bi seri çıkaracak bilemezsin yani
saolasın 'bulduklu'... siz saolun teşekkür ederim...
('alipasalierkan')yok abi büyük çavuşlu ya gitmem pek ben zaten çerkezköyün köyündenim yanıkağıl köyünden işimiz olmuyo çavuşluyla bizim topraklarımız kendi köyümüzde ama gezmeye gideriz arada...

[glow=red,2,300]Yok yav erdem niye elimde patlasın...TL 100 A ile T5000 arasındaki maddi farkı ver...Servis sana takar zaten intercool,el debriyaj sistemi ve derinlik kollarını...Bize para vermek zor geldi..Yoksa usta hemen getirin dedi..İleriye doğru elimiz biraz bollaşsın kararlıyım..Ayrıca güle güle kullan kardeş...Allah tabanını düz bastırsın..Memnun kalacağına eminim...[/glow]