çiftci için en ideal araba

Ynt: çiftci için en ideal araba

bu maddi duruma göre değişiyor.ayağını yerden kesecek birşey olsu diyorsan.toros

bunun yanıda uzun yola gidiliyorsa birde ford focus dizel

tek araba yeter diyorsan nissan navara.

hafif işletre transit pikap.

hayvancılık yapılıyorsa birde iveco 35-9 olsa fena olmaz.

maddi duruma göre yukarıdakilerin birini yada hepsini al.

örnek verdikleriniz çok güzel ama bu söyledikleriniz içinden en güzeli bence nissan skystar-navara güzel ama hilux da güzel
hem yüksek araç hemde arkasına mozot bidonları fln rahat koyabilirsiniz
tarla yollarındada güzel olabilir

ben transporter derim hem araba hem seyyar bi karavan arka koltugu söküyorum karavan niye kullanyorum çayımada koyuyorum yemegimide yiyorum.ve yeri gelincede bi battaniye tarla sulanırken başında yatıyorum.

nh link=topic=31850.msg273043#msg273043 date=1272834007' Alıntı:
Bende tofaş kartla war walla ama öle senın deidiğin gibi çiftçiye göre araç çok değişir mesela hayvansılık flnda yapıorda pikap yada kamyonet tru bişey olması gerke :)
doğru diosun bencede
firari11 link=topic=31850.msg273032#msg273032 date=1272833622' Alıntı:
lada nivanın üzerine 4*4 tanımam :D arka koltuğu söktünmü 15 tane gübre çuwalı alıyor.üzerinede 5 tane bağlamadan alır :D
ama çiftci için daha büyüğü daha uygun olur
djzeus link=topic=31850.msg273001#msg273001 date=1272831881' Alıntı:
toyota nissan skystar filan hiçbirene bakma al bitane navara bak keyfine amcamlarda var navara çok güzel araba
çiftci için güsel seçeneklerden bir tanesi
KONYALI ALİ link=topic=31850.msg272970#msg272970 date=1272830739' Alıntı:
ben transporter derim hem araba hem seyyar bi karavan arka koltugu söküyorum karavan niye kullanyorum çayımada koyuyorum yemegimide yiyorum.ve yeri gelincede bi battaniye tarla sulanırken başında yatıyorum.
evt transporter de güsel araç geniş ama alçak

herkesin kendi kararı....