çok kötü...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ARKADAŞLAR ŞU SON ZAMANLARDA ELİMDEKİ ARPALARI SATAMAZ OLDUM ABİMLE BEN SATAMADIK ARPA GÜN GEÇTİKÇE ARTIYOR AMA YİNEDE PEK FAYDASI OLMUYOR uyrra*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- OLMUYOR BUNLAR BEN ARPAYI SABRİ TURAN DİYE BİRİNE SATCAM ALMIYOR UCUZA ALIYOR. Bu durum için ne yapmalıyım?

Ynt: çok kötü...

arkadaşlar konu başlıklarını lütfen konu ile alaklı olarak seçiniz .... konu sahibide lütfen bu başlığı daha alakalı bir başkası ile değiştirsin ... yoksa kilitlemek zorunda kalacağım .... rice olunur ... daha önceden tüm sitede bu konu hakkında gerekli uyarı yapılmıştı .... ilginize şimdiden teşekkür ediyorum ....

Ynt: çok kötü...

hasanerbakan42 link=topic=31902.msg273134#msg273134 date=1272891102' Alıntı:
ARKADAŞLAR ŞU SON ZAMANLARDA ELİMDEKİ ARPALARI SATAMAZ OLDUM ABİMLE BEN SATAMADIK ARPA GÜN GEÇTİKÇE ARTIYOR AMA YİNEDE PEK FAYDASI OLMUYOR uyrra*-*- noo*-*- noo*-*- noo*-*- OLMUYOR BUNLAR BEN ARPAYI SABRİ TURAN DİYE BİRİNE SATCAM ALMIYOR UCUZA ALIYOR. Bu durum için ne yapmalıyım?

sizin orada başka zahireci yokmu

tabiki arz talep meselesi sen illa satacam bunu dersen fiyat düşer bu ekonomide böyle satışı yapılan mal ucuzlar talebi olan mal pahalılaşır.

valla arkadaş yazdıkların çok saçma bence sen bunları yazarken ne düşündün bilmiyorum ama sen hiç ticaret borsası diye bişeyin varlığından haberin yok yada sırf konu açmış olmak için bişeyler yazdın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...