*--*DEUTZ FAHR AGROTRON 150,LANDİNİ LEGEND 125,MF 398 3.085D*--*

arkadaşlar bugün tesviye yaptık.sizler için bol bol foto cektim...bizm traktörler kendi tesviye makinalaarımız ile tesviye yaptı bi tanede lazerli tesviye makinesi kiraladık 4metrelik ceken motr da agrotron 150...bende landini ile 20li goble bilm-*s cektim tesviye makinelerinin öönnden

cok yakışıklı ama ufak tefek kusurları war

biizm motorlar

yeşil paspas

ön hidroliği kontrol ediyo

vites her vitesde 4 tane tork war

off bee :D

........

süper bişi yaws özellklede kabni cok hoşuma gitti

ön jantlar da bile ağrlık war

4metrlik lazer

göstergeler cok süper bişi sağdaki ortadaki büyük ekran kuyruk mili dewrini gösteriyor üstündeki km hızı en alttakide motor devrini lastiğe ileten bişmiş heralde tam anlamadım

arka hidrolik kontolleri

lazern kontrolleri

arka camdan bizm motrlar

dreksiyon ve power shuttle levye

klima kontrolleri

bittim bu motora

sonn

Ynt: *--*DEUTZ FAHR AGROTRON 150,LANDİNİ LEGEND 125,MF 398 3.085D*--*

Süper resimler Akgül.Deutz ' da manyak yakışıklı çıkmış.Tarlaya cidden çok yakışmış.Tipi birden daha hoşuma gitmeye başladı :)

Konu deutz ağırlıklı olmuş onun için deutza taşıdım haberiniz ola...
Gerçekten süper makina,iç dizaynı özellikle çok kullanışlı ve zevkli düzenlenmiş.Kolların hepsini operatör rahatlıkla kullanabiliyor.Ve tarlada büyük rahatlık sağlıyor,insanı az yoruyor...

Güzel paylaşım Akgul emeklerine sağlık. agrotron gerçeken güzel çıkmış.bayağı hoş. Ve ayrıca Trakkulüp İçersinde Lanlı Lunlu konuşulmaz Dikkat edelim.arkadaşını kırıcı sözler yok!..

@*/-TmS_HsT-/*@ link=topic=3768.msg38352#msg38352 date=1211579229' Alıntı:
Güzel paylaşım Akgul emeklerine sağlık. agrotron gerçeken güzel çıkmış.bayağı hoş. Ve ayrıca Trakkulüp İçersinde Lanlı Lunlu konuşulmaz Dikkat edelim.arkadaşını kırıcı sözler yok!..
teşekkür ederm yusuf....memcoscagatay benm kwrem olur biz hep öle konusuyozda kırılma falan yoq yane ;D

memcoscagatay link=topic=3768.msg38315#msg38315 date=1211572162' Alıntı:
güzel resimler kıwre sen bu gun okula bu yuzden mı gelmedınn lannn
ewet kwre landini ile goble cekiordum.....arkadaşlar deutz süper bi makina kullandımda cok harika her viteste 4 tane tork war 6 tane wites war yoldada baya bi süratli...KWRE BUGÜN KÖYE GELİRSEN BİZİM KÖÜYN KARŞISINDAKİ TARLAYA GEL DEUTZU ÖGRÜRSÜN

ÖZzGÜR link=topic=3768.msg38321#msg38321 date=1211572719' Alıntı:
Süper resimler Akgül.Deutz ' da manyak yakışıklı çıkmış.Tarlaya cidden çok yakışmış.Tipi birden daha hoşuma gitmeye başladı :)
ÖLE ÖZGÜR cok yakısıklı....yorum için saol...

ÇağRı link=topic=3768.msg38330#msg38330 date=1211575391' Alıntı:
Konu deutz ağırlıklı olmuş onun için deutza taşıdım haberiniz ola...
Gerçekten süper makina,iç dizaynı özellikle çok kullanışlı ve zevkli düzenlenmiş.Kolların hepsini operatör rahatlıkla kullanabiliyor.Ve tarlada büyük rahatlık sağlıyor,insanı az yoruyor...
bende farkındayım cağrı 2 tane massey war die oraya koymuştum ama önemli deil...yaw yormak nedemek çağrı adam yorulmaz walla deutza bndm öle ymwği sırasında indim landiniye binesim gelmedi ;D

super paylasım deutz un yerı baska yaw mukemmel bı traktor ozellıkle agrothon k100 tam ıdeal cıfcı motoru tum motorlarda donanım hemen hemen aynı agrothon serısı olması yeterlı
fendt ten sonrakı en guzel yesıl bazı yerlerde deutz john deere den bıle ustun tutuyorlar ama deutz cok kalıtelı