O Eski Halinden Eser Yok Şimdi

Arkadaşlar burada da paylaşmıştım bu sene yeni holder aldıktan sonra elimizdeki holderi bir elden geçirdik.Motorunun bilyalarını keçelerini değiştirdik,birkaç yerinde problem vardı onları hallettik en son boyayalım dedik.Şaseyi maviye boyayalım dedik öyle olunca sarı-lacivert oluyor o da bana ters :) en son depo da boyandı.Kanatları söktük artık bunu bahçede kullanacağız.400 litrelik karaoğlu marka 1989 modeldi artık 2010 oldu :)

Ynt: O Eski Halinden Eser Yok Şimdi

nh link=topic=32056.msg274813#msg274813 date=1273560203' Alıntı:
hasan abiye katılıyorum biraz renkler uyumsuz olmuş :)) tşkler güzel olmuş ;)
Ağır abi link=topic=32056.msg274809#msg274809 date=1273553620' Alıntı:
Ellerine sağlık güzel olmuş ama renkler uyumsuz )))
Yaparken ben de beğenmemiştim ama şimdi güzel gözüküyo.Evde olan boyaları değerlendirdim,ondan renk uyumuna fazla takılmadım :D

evet alet edavatlarımızın kımetini bilmek lazım çalıştığımız paraları onnara döküyooruz elimizdekilerin kıymetini bilip deyerlendirmek lazım

ellerine saglık gardaş arkadaşın sözüne ktılyorum sanki yaniden dogmuş gibi olmuş bizdede buna benzer bir holder var bizde boyatmayı düşünüyoruz ama her boya tutarmı yoksa bu özel boyasımı beni bu konuda bir bilgilendirirmisin paylasımın için tşk memleket neresi

GENCUS link=topic=32056.msg280347#msg280347 date=1276448896' Alıntı:
ellerine saglık gardaş arkadaşın sözüne ktılyorum sanki yaniden dogmuş gibi olmuş bizdede buna benzer bir holder var bizde boyatmayı düşünüyoruz ama her boya tutarmı yoksa bu özel boyasımı beni bu konuda bir bilgilendirirmisin paylasımın için tşk memleket neresi
evde sprey boya avrdı birkaç kutu,ben onlarla boyadım.daha profesyonel bişey istersen sentetik boya işini görür bence.Boyu tutma sorun olmaz,ilk günkü gibi olmaz tabi de işini görür.
alipasalierkan link=topic=32056.msg280360#msg280360 date=1276453176' Alıntı:
Güzel paylaşım. Bizde de 3 tane holder var. En eskisini modifiye edip çapa traktörüne özel yaptık. Bahçe ve bostanda kullanıyoruz. Diğerleride iş durumuna göre tarlada kullanılıyor...:D
sagolasın eskiler hep işe yarıyo bu da ağaçların arasında iyi oldu hem küçük hem de kollar da olmayınca iyice daraldı

Mustaf-a link=topic=32056.msg280383#msg280383 date=1276455752' Alıntı:
sarı lacivert olmasından iyidir :) güzel olmuş.
yani :)