Konya Gezisi'nde Objektife Takılanlar..

14.06.2009
19,061
1,839
Kütahya

Arkadaşlar, dün Konya iline kısa bir ziyarette bulunduk ve oradan Beyşehir'e geçtik.. Üniversite de mezuniyet töreni vardı yeğenimin, o vesile ile 2 günlük bir gezi yaptım, araç kullandığım için fazla resim çekemedim. Gezi sırasında çektiğim resimlerden bir kaçını sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz..:)

Daha çok resim varda bir kaçını paylaşabildim..:)

Ynt: Konya Gezisi'nde Objektife Takılanlar..

abi haber etseydin seni karşılardım beyşehir bana uzak ama merkezde karşılardım seni foto cekecegin arazilerede götrüdüm seni dagı taşı cemişin :D göle balık tutmaya gideriz beyşehir gölüne

Ağır abi link=topic=32094.msg275256#msg275256 date=1273826797' Alıntı:
güzel paylaşım ellerine sağlık hacı abey konyada gezılecek en guzel ay mart ayı :D
:D

Arada davetsiz misafirler de olmuş abi fotolarda ama güzel fotolar olmuş.Konyayı görmeyen arkadaşlar da az da olsa görmüş oldu :)

Yorumlar için herkese teşekkürler.. Gözüm kaldı doğrusu Ilgın tarafında olan arazilerde..:)
dolcevita link=topic=32094.msg275230#msg275230 date=1273780702' Alıntı:
abi haber etseydin seni karşılardım beyşehir bana uzak ama merkezde karşılardım seni foto cekecegin arazilerede götrüdüm seni dagı taşı cemişin :D göle balık tutmaya gideriz beyşehir gölüne
Aslında düşünmedim de değil haber etmeyi, malum sizlerde iş-güç zamanı, alıkoymayayım dedim.. İnşallah kışa doğru, hatta kış aylarında bidaha planlıyorum geziyi, o zaman kısmet olursa haberleşiriz.. Beyşehir Gölü açmadı beni,:) Ova daha bi güzel, uçsuz bucaksız arpa ve buğday tarlaları..:D

nailyetek link=topic=32094.msg275279#msg275279 date=1273834513' Alıntı:
Yorumlar için herkese teşekkürler.. Gözüm kaldı doğrusu Ilgın tarafında olan arazilerde..:)Aslında düşünmedim de değil haber etmeyi, malum sizlerde iş-güç zamanı, alıkoymayayım dedim.. İnşallah kışa doğru, hatta kış aylarında bidaha planlıyorum geziyi, o zaman kısmet olursa haberleşiriz.. Beyşehir Gölü açmadı beni,:) Ova daha bi güzel, uçsuz bucaksız arpa ve buğday tarlaları..:D
inş abi görüşürz merkeze ben yakınım beyşehir uzak ve düz bi araziyue sahip degil 15 dakikalık yolla ucsuz bucaksınz havuc pancar tarlalarını görüsün karaman mersin yolu üzeri çumra tarafı