erkunt

sizce erkunt satışlarını neyden kaybediyor

• Kullanılan toplam oy
    16
Ynt: erkunt

kullanmadım ama duyumlarıma göre yakıtı iyiymiş
resimlerinden anladığım kadarıyla pek konforlu değil
bence en büyük kaybı 3 silindirli olması
3 silindirli 4 silindirlinin yaptığı işi pek yapamaz yakıtta az yakıyor ama sıkıştırdığın zaman 4 silindirliden daha fazla yakabilir

ne kadar konfor olsa boş
eşeğe altın semer wurmuşlar eşek gene eşek
erkuntun konforu benim landini 8860 tan cok cok iyi ama değişmem köyde war 80 lik hiç çekmiyo başta performans yakıt powerfarm 95 ten fazla yakıo

erkunt türk malı olduğu için kaybediyo, herşeyi tam olsa da türkiyede üretilmesi türkiye nazarında erkuntu kalitesiz gösterecektir.
çünkü türkiye üreticisine tüccarına güven kalmadı pek.

herşeyin sahtekarlığına kaçılmasından malzemeden çalınmasından ederinden fazla fiyata ürün satılmasından bıktı türkiye halkı, erkunta da o gözle bakılıyo bence.

kısacası türk malıysa uzak dur anlayışı hakim burda. bu anlayışta olanlar pek de haksız sayılmaz aslında.
...

POYRAZLI SALİH link=topic=3778.msg38461#msg38461 date=1211633353' Alıntı:
kullanmadım ama duyumlarıma göre yakıtı iyiymiş
resimlerinden anladığım kadarıyla pek konforlu değil
bence en büyük kaybı 3 silindirli olması
3 silindirli 4 silindirlinin yaptığı işi pek yapamaz yakıtta az yakıyor ama sıkıştırdığın zaman 4 silindirliden daha fazla yakabilir

kesnLıkle katılıyorum !

mantıklı olmak veya olmamak değil konu ben önyargılardan ve önyargının bazı durumlardaki haklı geçerliliğinden bahsettim.

kimse bana avrupada üretilen 80-66 ile türkiyede üretilen 80-66 nın kalitesi aynıdır diyemez.

aynı marka aynı ürün ama türkiyede üretilen traktörde bariz malzeme kalitesizliği var.
...