MF 265 S ile Nadas (Küçük traktöre küçük şoför.)

Ynt: MF 265 S ile Nadas (Küçük traktöre küçük şoför.)

Küçük şöföre selamlar,yolla da abi döne döne sürmeye alıştırayım ben onu :D Ama arka camı halletmek lazım üşümesin küçük şöför :)

İlhana selam nadasa devam :) Emeğinize sağlık abi çok güzel iş çıkarmış İlhan.Yaşıtlarına göre baya üstün şöförlük göstermiş.Önümüzdeki nadaslarda ayrı hesap açıp kendi videolarını koyar artık :) + muhtarıma + ilhana :)

Yorumlar için çook teşekkürler arkadaşlar, traktör kullanma sevadası yüzünden öğrenimim lisede sonlandı.:( Bende İlhan ın aklı traktörde kalmasın diye fırsat oldukça güvenli yerlerde traktör kullandırıyorum. Yaş itibari ile her ne kadar çok küçük olsada oldukça olgun davranıyor. Yanlış bir uygulama olduğunun tabiki farkındayım, ama çiftçilik çok erken yaşlarda başlayan bir meslek, azcık yorulursa okula daha fazla meraklanacağı kanaatindeyim.
topraktaki tav değişimi konusunda İsmail son derece haklı, şu an yağmur yağıyor sabaha kadar devam ederse daha keyifli nadas yapma imkanı bulacağız İnşallah.

memory43 link=topic=32218.msg276520#msg276520 date=1274465693' Alıntı:
nail abi okullar tatil diye İlhanı boş bırakmıyorsun iyi maşallah baba oğul 265 dinlenmek yok sürmye devam ok-*-s
sami ÖZKAN link=topic=32218.msg276554#msg276554 date=1274469402' Alıntı:
ilhan rep i hak etmiş
MF yatışa geçti, az yağmur yağdımı paydos, MF hali ne yapalım..:)

Abi amcam da senin hesap küçüğü alıştırdı... Sonra lise 1 de dersler zayıf tabii... Dedi ben inek otlatıp çalışacağım... Karar senin... Ayarı iyi yapman gerek, yoksa tam tersi de olabilir...

Maşallah Abi ikinize de :)
Allah nazardan saklasın. Şöför çok küçük, neredeyse traktörün içinde kaybolacak gibi.. Seyredenler gerçekten farketmişler onun yeri orası değil. Ama naparsın heves işte :D Zamanında bizde de vardı. Traktör tutkudur...

nail abi senin ilhan kaç yaşında benle yaşıtsa gelsin benim dedim akrabanın kral var ona bindiririm geçen sürme fırsatım oldu koç keyifli ama bişeyi eksik ben diyom bunun el fireni nerde hocam gösterdi anca gittim

massey ferguson 277 gold link=topic=32218.msg288245#msg288245 date=1281380186' Alıntı:
nail abi senin ilhan kaç yaşında benle yaşıtsa gelsin benim dedim akrabanın kral var ona bindiririm geçen sürme fırsatım oldu koç keyifli ama bişeyi eksik ben diyom bunun el fireni nerde hocam gösterdi anca gittim
Hüseyin; İlhan 10 yaşında, bu günlerde çok işimize yarıyor.. Ne kadar tehlikelide olsa emanet ediyoruz, biçer arkasında ve balya toplarken kralı.

nailyetek link=topic=32218.msg289309#msg289309 date=1281871742' Alıntı:
Hüseyin; İlhan 10 yaşında, bu günlerde çok işimize yarıyor.. Ne kadar tehlikelide olsa emanet ediyoruz, biçer arkasında ve balya toplarken kralı.
yegene benden selam o zaman bende tavsiye en fazla 2 takviyede gitsin balyada ben arasıra devirme numaraları yapsamda benim yoluma fazla girmesin ben 11-12 yasımdan beri bui şle ugrasıyorum çok tehlikeli olsada çok zevkli oluyor arasıra yolda arasıra tarlada bazen biçerin içindeyiz heee aklıma gldi nal abi bak büyüyünce yegenime bi 3085 d isterim ona göre cocukla bizzat konuşurum haberin olsun kral sasman diyosan sen blirisin oglanın elinde patlar mazallah ;D :D ))) ok-*-s :8 oana göre yegene selam