dua ediniz.

merhaba öncelikle sizden dua istiyorum. kimin duası kabul olunacağı belli olmaz. beynimde hastalık var.
burasıyla ilgili konuda şu ben normalde oyun oynamam. ama baktım çiftçilik filan biraz kafa dinlerim dedim zaten hep evdeyim. oyunu yükledim ama haritalar modlar yamalar ürünlerin alımı silolara tanıtımı tablaya tanıtımı filan. onlarla uğraştım yaptığımda oldu yapamadığımda kafam çok yoruldu.
allah rızası için bir güzel insan benim oyalanabileceğim bir güzel görüntülü şu an kendi oynadığı haritayı ve mod dosyaasını atsa bende direk oynassam ne güüzel olur. rica ediyorum. sonra bu mesajı silebilirsiniz. saygılar.

Ynt: dua ediniz.

s.a gardaşım.ALLAH yardımcın olsun.hastalığı sakın düşünme.ölüm mü diyorsan gerçek ora toprak.Rabbim yardıma muhtacın garibanın yanında dır...bunu unutma...seni tanımasakta bir müslümansın.bizim kardeşimizsin.dularımız seninle kib.Allah a emanet ol...

bu vereceğim siteye gir...herşey elinin altında.harita istemissin bu siteden kenarda katolog var ordan maps-objects tıkla haritalar çıkar...

!...Yorgun_Kırşehirli...!

kadiralien link=topic=32242.msg276519#msg276519 date=1274465678' Alıntı:
s.a gardaşım.ALLAH yardımcın olsun.hastalığı sakın düşünme.ölüm mü diyorsan gerçek ora toprak.Rabbim yardıma muhtacın garibanın yanında dır...bunu unutma...seni tanımasakta bir müslümansın.bizim kardeşimizsin.dularımız seninle kib.Allah a emanet ol...

bu vereceğim siteye gir...herşey elinin altında.harita istemissin bu siteden kenarda katolog var ordan maps-objects tıkla haritalar çıkar...

!...Yorgun_Kırşehirli...!

Arkadaşımıza yardımcı olalım.Ama site adresini bundan böyle pm den özel olarak gönderelim..

teşekkür ederim. ferahtatıcı konuştunuz sağolun. buradada haritalar var ama ben hangisini oynayacağımı şaşırdım. neyle ekiliyor neyle biçiliyor filan filan oynayan bilir diye düşündüm ona görede mod halırlamıştır dedimde neyse artık...

hocam öncelikle geçmiş olsun. allah şifa versin.
oyuna gelirsekte. ben sana bişey diyeyim en güzeli orjinal harita. ek buğdayını mısırını kanolanı, biç biçerdöverinle, sat fabrikaya limana mis gibi oyna.
hem kafan karışmamışta olur.
yok ben farklı harita istiyorum dersende arkadaşlar yardım eder. en güzel hangisiyse seni bilgilendirirler. kal sağlıcakla...