arkadaşar tümolar ve yeni aldıgımız agrotec marka ilaç makinesiilebirlikteilaçta

arkadaşlar yeni aldıgımız ialç makinesi ile tümolar süne ilaçlaması yaparken biraz geç oldu resimleri paylaşmak ama kusura bakmayın lütfen :)
4h9rw6.jpg

29dehdk.jpg

tümo 8280 uzaktan geliyor
2qdqu4m.jpg

e63ajd.jpg

2mm721c.jpg

35n2buo.jpg

10qcpko.jpg

25ugmdu.jpg

ru3eaa.jpg

34sqkj7.jpg

2ccwok.jpg

arkadaşlar ne zorluklarla çektigim bu fotolara lütfen saygı bekliyorum umarım begenirsiniz yorum sizin iyi seyirler

Ynt: arkadaşar tümolar ve yeni aldıgımız agrotec marka ilaç makinesiilebirlikteilaçta

sami ÖZKAN link=topic=32244.msg276534#msg276534 date=1274466961' Alıntı:
sefa tümolar konuşuyor yalnız ekinleri ezme +rep
yorumlar için teşekür ederim de abi ekini çigenemesek karmı yapıcaz sanıyorsun bu şekilde zarar gibi ama eger o süne ve pas ilacını atmaz sak süne basar tarlayı bide astalık vurunca elindekinden de olursun bu şekilde sagdece motor izlerindekileri kaybediyoruz her neyse tekrar teşekürederim abi

Ynt: arkadaşar tümolar ve yeni aldıgımız agrotec marka ilaç makinesiilebirlikteilaçta

yorum için ve rep için teşekürederim kardeş saol
MrTeneKe link=topic=32244.msg276526#msg276526 date=1274466591' Alıntı:
Paylasım için teşekkürler Sefa abi ne güçlükle çektiğini biliyorum .. Tümolara laf yok zaten ;) İlaç makinanızda hayırlı olsun.. + rep

Eline emeğine sağlık Sefa..tümocanlar her zamanki gibi yakıyo....makinanda hayırlı olsun..iyi günlerde kullanın aga...+rep

Resimler Süper Paylaşim için Tşkler 800Lt ' mi ilaçlama makineniniz hayırlı olsun; fiyatı hakkında biraz bilgi verebilir misin ? Bizde düşünüyoruz: = )

arkadaşım 60 litrelik fiyatını yanış atırlamıyosam 2800 flndı öle atırlıyorum peşin fiyatı ama eger alıcaksan tavsiye ederim denge konusunda çok başarılı bi sistem ben çok memnunum sölenicek başka bişey yok
wan7ed link=topic=32244.msg276556#msg276556 date=1274469605' Alıntı:
Resimler Süper Paylaşim için Tşkler 800Lt ' mi ilaçlama makineniniz hayırlı olsun; fiyatı hakkında biraz bilgi verebilir misin ? Bizde düşünüyoruz: = )

eyvallah abi darısı sizin başınıza inş çok rahatlık ya aybeden ugraşıyoduk 6 metrelik le dinyakadar yer çigneyip bide mazot zararı fln şimdi çok iyi hem geniş acimli hemde büyük depolu bide zaman dan yana çok iyi tasaruf ettiriyor
dolcevita link=topic=32244.msg276557#msg276557 date=1274469693' Alıntı:
eline saglık sefa rep+ yeni makinede hayırlı olsun bereketide olur inş

eyw aga saol inş seninde gönlinde yatan kapına gelir sende rahat edersin bizim gibi yorum ve rep için özellikle teşekkürediyorum
nforcer link=topic=32244.msg276551#msg276551 date=1274469304' Alıntı:
Eline emeğine sağlık Sefa..tümocanlar her zamanki gibi yakıyo....makinanda hayırlı olsun..iyi günlerde kullanın aga...+rep

Güzel resimler eline sağlık dengeleme işi nasıl oluyor birtarafa yattığı zaman ucu değmiyormu holderin,holderde güzelmiş gerçekten kaç liraya aldınız acaba ekinlerbüyümüş ama başka şekilde halletseniz ilaçlama işini süne ilacı motorlu sırt holderiyle kırmadan yapa bilirsiniz burada yapıyorlar iki ilaçlamada süne çıkmıyor üründe yada biz yağmurlamayla atıyoruz sürekli hiç süne çıkmıyor mahsulde aynı şekilde pas ilacınıda ata bilirsiniz.

yorumlar için teşekkür ederim dedigin şey sadece az ve ufak parçalı yerlerde geçerli bizim bizim burda ugraşılmaz ve geç kalırsın ilaçlamada biz iki ilacı karıştırıp bi arada atıyoruz hem pas hem süne ilacını tek seferde halediyoruz sırt motoru ile atmaya kalkarsan hem kokusu çok sert adamın içini dışını yakıyor iki gün ard arda atmaya kalktıgında adamı perte çıkartır neyse bu şekilde daha iyi bizim için dengeleme konusuna gelirsek motor yatsada makinenin başları yere degmiyor o nasıl oluyor dersen 12 metrenin tam merkezinde yaylı salıncak var birde her baş tarafta ikişer adet yarımşar metrelik bir demir yay var o demir yaylar motor yattıgında yere degdigi an yaylar gergir onldugu içinhemen geri çekiyor ve bu şekilde diger tarafa yatıyor motor düze çıkana kadar beşik gibi sallanıyor salıncak sayiesinde buda demekk oluyorki başştaki memeler topraga temas etmedigi için tıkanma ve kırılma olmuyor ben tam olarak detaylı anlatamadım denge konusunu ama umarım anlamışsındır çok farklı bir tarzda yapmışlar tekrar yorumlarınız için teşekkürederim :) ha bide fiyat konusuna gelince tam atırlamıyorum ama 2800 civarı flndı ama agrotec diye sitesine girerseniz detalı bilgileri ordan ala bilirsiniz
hacimmet link=topic=32244.msg276623#msg276623 date=1274521946' Alıntı:
Güzel resimler eline sağlık dengeleme işi nasıl oluyor birtarafa yattığı zaman ucu değmiyormu holderin,holderde güzelmiş gerçekten kaç liraya aldınız acaba ekinlerbüyümüş ama başka şekilde halletseniz ilaçlama işini süne ilacı motorlu sırt holderiyle kırmadan yapa bilirsiniz burada yapıyorlar iki ilaçlamada süne çıkmıyor üründe yada biz yağmurlamayla atıyoruz sürekli hiç süne çıkmıyor mahsulde aynı şekilde pas ilacınıda ata bilirsiniz.
nailyetek link=topic=32244.msg276589#msg276589 date=1274479213' Alıntı:
Harika resimler, paylaşım için teşekkürler..

iki tane traktörünüz var galiba. onların birine ilaç atmak vb. işler için dar lastik taksanız daha ii olmaz mıydı, daha az ürün çiğnenir.