erkunt nimet 70t ve landini powerfarm 95 (pulluk)

Ynt: erkunt nimet 70t ve landini powerfarm 95 (pulluk)

Güzel video Yavuzz abi Emeğine Sağlık, Ama landini nie Okdar yavaş gidiyorsa aynı pulluklar Takılıymışş anladğim kadariylaaa ?

Landinin Vites düşük ondan yavas gidio Erkunt kaça taktıysa artk bağıra bağıra gelio saçma bi video Landinin Vitesi büyültün bakam sonra kapısın:D

yavuz landinıye takıllan pulluk ile erkunta takılan pulluklar aynı bence deil bırı alpler gordum kadarıyla biride ünlü alpleri landinıye takmıssınz ünlü ise erkunta takılmıs bence normal landının agır gitmesi bide sonunda 3085 gelıyo demıssın fena gitmiyo son sanıyelrde gelmiş ama

68 hp Erkunt nımet, Landini ise 2-3 boy buyukk ha Alpler ha unluuu dev gibi makinaa bu mu fark Etti , cok Saçmaaa hp ' leri aynı olsa Dediğin mantıklı olurrr Fakat burdaaa Söz konusu Dahi değil , Sadece pulluk inçlerini hesaba katlamlıyız, Derinlıklerıde hemen hemen aynı..
GRaSYaS link=topic=32322.msg277338#msg277338 date=1274870774' Alıntı:
Landinin Vites düşük ondan yavas gidio Erkunt kaça taktıysa artk bağıra bağıra gelio saçma bi video Landinin Vitesi büyültün bakam sonra kapısın:D
Erkunt ' un gidişi normal Arkadaşim bağarma felan Yoktaa, landını hiç kullanmadiğim için bilemicem Belkide düşük vitestedir Landini kullanıcıları eminim aydınlatıcakk..

nimet iyi gidiyo 5 li pullukla 68hp ile 95hp traktör aynı olmaz ama iki traktör de de 5li pulluk takılı pulluklarda inç farkllılığı var mı?Paylaşım için tşk.

wan7ed link=topic=32322.msg277372#msg277372 date=1274878435' Alıntı:
ahmet tesekkurler videoon için. gayat guzel çekiyor senin traktörde 4lü 14 inç i..

arkadaşlar video alıntıdır.. konusmalarda ikisindede aynı 5li 11 inç oldugunu söyluyorlar zaten pullukların ikisininde markası aynı zannedersem ben baglantı noktaları v.s baktım aynı gibi.. murak ünlü oldugunu nasıl anladın ben görmedim yazı.. hem olsabile bişey fark etmez.. burda zaten yarışmıyorlar ama 95lik traktörün işini 68bg traktör de yapıyor onu göruyoruz. helal olsun nimete.. 27bg daha güçlü traktörle aynı işi yapıyor pulluk çekerken.. ben pulluklarda bi fark göremedim renkleri değişik snaırım az ton farkı var baska bi fark yok iki pullukta aynı sanırım.. sesine gelince erkunt 3 silindirli oldugu için sesi öyle.. 3silindirli traktörlerin sesi cok guzel çıkmaz ve fazla çıkar biraz.. yoksa bagırdıgı falan yok normal bi sürüm yapıyor iki traktörde..

yorumlarınız için tesekkurler

paylaşım için teşekkürler. landini gaz vermemiş tabiki ikisi kıyaslanamaz 27 bg fark var ama nimet iyi iş çıkarmış 68 hp ile 5 liyi çekmesi önemli olan.
ceya023 17 bg fark var demişin 27 bg fark var

poyrazatif link=topic=32322.msg277400#msg277400 date=1274889128' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler. landini gaz vermemiş tabiki ikisi kıyaslanamaz 27 bg fark var ama nimet iyi iş çıkarmış 68 hp ile 5 liyi çekmesi önemli olan.
Bende Fark Edemedim pullukların markalarıını ; fakatt önemli olan yine söylüyorum inc Farkıdır.. gerçektenn 68 hp, 27 hb Fark olan traktörle aynı inc pullukla, çizide Arka arkaya mücadele ediyor, turr bindirme olayı Dahi Yok, hem gaza basmaa olayıına gelince kabin içinden 15 gaz olduğunu görüyoruz.. demekki ideal sürüm Buymuş : )

ceya023 link=topic=32322.msg277398#msg277398 date=1274888845' Alıntı:
ahmet tesekkurler videoon için. gayat guzel çekiyor senin traktörde 4lü 14 inç i..

arkadaşlar video alıntıdır.. konusmalarda ikisindede aynı 5li 11 inç oldugunu söyluyorlar zaten pullukların ikisininde markası aynı zannedersem ben baglantı noktaları v.s baktım aynı gibi.. murak ünlü oldugunu nasıl anladın ben görmedim yazı.. hem olsabile bişey fark etmez.. burda zaten yarışmıyorlar ama 95lik traktörün işini 68bg traktör de yapıyor onu göruyoruz. helal olsun nimete.. 27bg daha güçlü traktörle aynı işi yapıyor pulluk çekerken.. ben pulluklarda bi fark göremedim renkleri değişik snaırım az ton farkı var baska bi fark yok iki pullukta aynı sanırım.. sesine gelince erkunt 3 silindirli oldugu için sesi öyle.. 3silindirli traktörlerin sesi cok guzel çıkmaz ve fazla çıkar biraz.. yoksa bagırdıgı falan yok normal bi sürüm yapıyor iki traktörde..

yorumlarınız için tesekkurler
Rica Ederim yavuz abii, ama benım traktör olduğunu hemen de nasıl çözdünn ; 15 gazı geçince zaten sesi değişiyorr hemen anlaşılıyorr ekrana bakmaya gerek dahi yok ..

wan7ed link=topic=32322.msg277407#msg277407 date=1274889847' Alıntı:
Rica Ederim yavuz abii, ama benım traktör olduğunu hemen de nasıl çözdünn ; 15 gazı geçince zaten sesi değişiyorr hemen anlaşılıyorr ekrana bakmaya gerek dahi yok ..
seninki duz ekzos degil sesi biraz fazla çıkar sizinkinden hemen sonrakilerde kaput altı susturucu var.... 2007 model miydi 2008 mi ?
poyrazatif link=topic=32322.msg277400#msg277400 date=1274889128' Alıntı:

onu hemen fark edip değiştirmiştim ama sende hemen yazmıssın bu ne hız 1 dakika gecmedi değiştireli yorumu :)

ceya023 link=topic=32322.msg277411#msg277411 date=1274890328' Alıntı:
seninki duz ekzos degil sesi biraz fazla çıkar sizinkinden hemen sonrakilerde kaput altı susturucu var.... 2007 model miydi 2008 mi ?
onu hemen fark edip değiştirmiştim ama sende hemen yazmıssın bu ne hız 1 dakika gecmedi değiştireli yorumu :)
:D: 2008 olsa gerekk ruhsata bakmam gerek benım pulluğun aynısı td85 te wardı, yan yana çalıştık ama video cekemedım bızım Tarla cok bayırdıı taşlıydı onunkisi düzz benden hızlıydı, Ama sonradan td 95 geldi yanına, td 95 tende hızlıydı turr bındırıyordu nerdeysee yanıı acıktı araları peş peşe giriyorlardı 5 ' li 14 inc, Takılıydı onda, Amca diyordu ben tavıyeyle sürüyorum sen neden hızlı 1 ' le Suruyorsunn die veryansin ediyordu gittim izledim 5 dk :)