yeni aldım 3.075

Ynt: yeni aldım 3.075

güle güle kullan murat hayırlı olsun kaça kaldın 1100 saat te ise sıfır sayılır.. ama 2004 model traktörü demek ki hiç çalıştırmamışlar.. lastiklerde orjinaldir ozaman.. ama saatte hilede yapabiliyorlar değiştirebiliyorlar.. lastikler orjinalse dogrudur.. motor temiz görünüyor güle güle kullan..

Ynt: yeni aldım 3.075

ceya023 link=topic=32389.msg277938#msg277938 date=1275138504' Alıntı:
güle güle kullan murat hayırlı olsun kaça kaldın 1100 saat te ise sıfır sayılır.. ama 2004 model traktörü demek ki hiç çalıştırmamışlar.. lastiklerde orjinaldir ozaman.. ama saatte hilede yapabiliyorlar değiştirebiliyorlar.. lastikler orjinalse dogrudur.. motor temiz görünüyor güle güle kullan..
saolsın yavuz bunu 2 gundur sanayınden 4 ustaya gosterdım saatıyle oynama varmı dıye yok dedı cunku motorun orjınal lastıklerı daha onler 100de 90 arkalar 100de 70 yani yavuz cok ıncelettım bunu alırken her detayına baktırdım butun sistemlerıne hıc bır sorun cıkmadı cok temız dedlıer bızım baba dostu galericinın dedı bunun sahıbı sadece 20 donum yer suruyomus nam olsun hanı ondada buyuk motor var desınler dıye zamnında almıs ve 20 dekar yeri surdukden sonra garaja koyuyormus yavuz anlıyacan makına cok temiz