YARDIM KONVOYUNA SALDIRAN israile LANET EDİYORUZ

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray
Böyle pervasızca,haince,şerefsizce bir saldırı olabilirmi arkadaşlar uluslar arası sularda yardım gemisini basıp önüne gelen sivilleri öldürüp dövüyorlar ve net bir haberde yok gemiden ve insanlardan o kadar islam ülkesinin ortasında islam düşmanı siyonist devlet ve yaptıklarına bakın ve İskenderunda ki 6 şehidiimizin olduğu saldırıya bakın vatanımıza karşı bir harekat gibi sanki,ama bence asıl neden Türkiye,İran,Birezilya arasındaki nükleer takas anlaşması İsrailin Bütünlüğünü tehtid ediyor ve orta doğuda oluşan islam birliği bir açıdan israilin beka stratejisine darbe vuruyor bence Amerikanın cesaretiyle yapmışlardır bu işi diyecek çok şey var ama kınıyor ve lanet ediyoruz israili ve siyonist rejmini.

NOT:Aşırı giden siyonist yahudiler Babil kıralı Nabukadnezar siyonistlerle birlikte Kudüs’ü işgâl edip büyük tapınak Beit Hamigdaşı (Süleyman mabedi) yıktılar ondan yıllar sonra Roma askerleri kudüsü işgal edip aşırı siyonistlerle birlikte aynı tapınağı yaktılar .Tarihte Müslümanlar Selahaddin Eyyubi zamanında islam birliğini sağlıyorlar ve en güçlü dönemlerinde kudüsü alıyorlar ama zulm etmiyorlar yahudilere ve sonraki zamanlarda bu islam birliği kırılıyor gün geliyor filistindeki suriyedeki araplar osmanlıyı sırtından vuruyorlar şimdi arap ülkelerinin bir çoğu amerikanın israilin uşaklığını yapıyor mısırın yaptıklarına bakın zamanında israilin kıyımına uğramış mısır şimdi sözünden çıkmıyor ama orta doğuda tek islam birliğini sağlayaak ülke Türkiye dir Halifelikte millet meclisinin himayesinde hale arap ülkeleri kabul etmeselerde yani bunları yazmaktaki amacım bazı arkadaşlar diyorlar onlar osmanlıyı sırtından vurdu diye atalarının günahını onlar çekmemeli oradaki insanlar bizim kardeşlerimiz ve gerçekten mazlum durumdalar herzaman yüreğimiz onlarla.

Ynt: YARDIM KONVOYUNA SALDIRAN israile LANET EDİYORUZ

itolu itler şerefsiz alçaklar ayıdan post gavurdan dost olmaz israil ürünlerinden mümkünse bütün ihraç mallardan uzak durmak lağzım tekrar kurşun olarak dönüyor

Ynt: YARDIM KONVOYUNA SALDIRAN israile LANET EDİYORUZ

Aynen abiciğim cocacola 1 yıllık cirosunu israile bağışlamıştı bu düşünce hep dolaşıyor aramızda ama unutuyoruz sonra kalıcı olsun ve kesinlikle kullanmayalım mallarını ama izlediğimiz kanalların bazıları bile onlara hizmet ediyor aynı şekilde izlemekte israile bomba kazandırıyordur farkındaysanız bazı kanallar israil şöyle yapar böye yapar şöye güçlü ama haksız vs. şeklinde haberler yapıyor amaç insanlarda israil güçlü yenilmez gibi bir pisikoleji yaratmak aynı şekilde o bazı kanalların pkk olaylarında şukadar asker vurdular şurada böyle bomba patladı şeklinde böyle haberler onların reklamını yapıyor aslında istedikleride o korku salmak güçlü gibi görünmek.