TÜMOSAN ERKUNT ÇEKİŞMESİ YENİ

Ynt: TÜMOSAN ERKUNT ÇEKİŞMESİ YENİ

MuRaT cAn link=topic=32562.msg286737#msg286737 date=1280256652' Alıntı:
Buyrun abi burda ikisininde ismini çekmiş denk traktörler tümosan yine çekiyor

http://videoizle.video75.com/2ry_0UcuEmV/erkuntun-feryadi/
denk mi!!!!
82-80= 83bg güçünde
servet 80t =75bg güçünde şimdi bu denk mi ??? sizin denklik anlayışınızı analayamıyorum....

servet80t ile 74-80 veya 75-80 tumosan denktir ..=75bg her üçüde.....

artı bu video da bile neredeyse erkunt cekicek agırlık farkı var şöförü üerinden inince erkunt göturuyor ama bi şöförün agırlıgı bile etki ediyor...

ya bence çekiştirme iş deil bir traktörün iyiliğini öğrenmek için bi depo mazotu dolduracan iki traktöre aynı pulluğu takacan tarlaya girecen traktörlere aynı yeri sürdürecen kaçla sürüyor kaç saatte sürüyor ne kadr yakmış bence bu şekilde traktörün iyiliği bellli olur

Tümosan 82 erkunt 80 82.80 turbo ile 90 bg oluyor diyelim. Erkunt un burda hatası önüne o kadar ağırlığı atmasına rağmen onünün asfalt beton gibi sert zeminlerde önünü sekmesini engelleyememesidir. Erkunt Buna bir çözüm bulamazsa daha çok kaybeder. Bi bakın bakalım Tümo nun önünde Bir sekme varmı?

ya erkunnta artık brksın su 3 silindir isini zaten perkinsle anlasmalarıda sona eriyormus belkide kapanır bu firma ama isin acıgı burda rampada kum cekme yarıslarında derinkuyuda bilirsiniz erkunt en basarısız traktorler arasındaydı cift ceker erkuntun ckmad yere tek ceker tumo cktı bence bahce traktorunden farklı bisey olmas ondan alnmayn ama

arkadasimin biri yazmiski yok bu firma kapanacak bilmem ne diye sen nerden uyduruyorsun bunlari erkunt dunya markasi olmaya calisiyor sen sacmaliyorsun ayrica dort ceker erkuntun cikamadigi yerden tek ceker tumosan cikti demissin ben buna gulerim erkuntun gidemedigi yerde hic biri gidemez marka ismi vermiyorum ama hangi bayinin numarasini istersen veriyim adimi soyle hepsini nasil rezil ettigimi anlatsinlar erkunt kral

yav şimdi ikiside yurdumuzun malı kötülemeye ne gerek var ikisininde çok eksik yanları var
mesela ben tümo kullanıyom işçilik 0 akrabanın erkuntu var adam değiştirmeye kalkıyor 0 erkunt 65 e arka cam patladı fabrikadan orjinal cam geldi traktöre uymadı servis yok bayi yok ilgilenen yok iş satana kadar servis git gel 15 km için 30 tl istiyor napsın adam bide bu acıdan bakın

pusat link=topic=32562.msg754090#msg754090 date=1371817015' Alıntı:
yav şimdi ikiside yurdumuzun malı kötülemeye ne gerek var ikisininde çok eksik yanları var
mesela ben tümo kullanıyom işçilik 0 akrabanın erkuntu var adam değiştirmeye kalkıyor 0 erkunt 65 e arka cam patladı fabrikadan orjinal cam geldi traktöre uymadı servis yok bayi yok ilgilenen yok iş satana kadar servis git gel 15 km için 30 tl istiyor napsın adam bide bu acıdan bakın
ne güzel açıkca söylüyosun helal olsun