SİLODA MAHSÜL BİTTİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: SİLODA MAHSÜL BİTTİ

ozaman borsaya gidip oradaki silodan (ğ) tuşuna basarak paraile mibzeri doldurmalısın ama sadece mibzeri doldura bilirsin *-*-09

römork doluyor ben denedim ama römorku doldurup siloya getirmenin bi mantığı yok sen zaten biçtiğini borsaya satıyon tekrar koyacağına gidip tarlandan biç bir römork.. muhaa*-*-

alipasalierkan link=topic=354.msg1835#msg1835 date=1197751590' Alıntı:
römork doluyor ben denedim ama römorku doldurup siloya getirmenin bi mantığı yok sen zaten biçtiğini borsaya satıyon tekrar koyacağına gidip tarlandan biç bir römork.. muhaa*-*-

Niye mantığı olmasın ki? Hayvanlar senin silondan da yem alıyorlar, eğer siloda yem yoksa paran uçar gider. İkincisi öyle bir zaman oluyor ki, biçtiğin bütün mahsülleri hiç silona koymadan direk borsaya götürüp satıyorsun ve tarlanda da mahsül olmuyor mecbur almak zorundasın...

alipasalierkan link=topic=354.msg1835#msg1835 date=1197751590' Alıntı:
Evet bazen satın almak zorunda kalırsın çünkü tarlalar boş veya daha biçmeye hazır olmayabilir.O zaman ne yapacaz peki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...