AYÇİÇEĞİNDEN kareler

Ynt: AYÇİÇEĞİNDEN kareler

ÇağRı link=topic=32606.msg279642#msg279642 date=1276114946' Alıntı:
maşallahı var çekirdeklerin bizim burda da böyleydiler ama doludan sonra toprak görünür oldu tarlalarda

Allah öyle bi manzarayı bi daha göstermesin Çağrı kardeşim...

Maşallah, çok güzel görünüyor ayçiçekleri. Hasatınız bol ve bereketli olsun :)
Paylaşım için teşekkürler +rep.

Holland link=topic=32606.msg279647#msg279647 date=1276115408' Alıntı:
Allah öyle bi manzarayı bi daha göstermesin Çağrı...

Maşallah, çok güzel görünüyor ayçiçekleri. Hasatınız bol ve bereketli olsun :)
Paylaşım için teşekkürler +rep.
bizim yoktu allahtan da komşuların ahbapların zararı büyük çok var çekirdek eken

ÇağRı link=topic=32606.msg279642#msg279642 date=1276114946' Alıntı:
maşallahı var çekirdeklerin bizim burda da böyleydiler ama doludan sonra toprak görünür oldu tarlalarda
öncelikle hepiniz sağolun.çekirdekleriniz fazlamı zarar gördü yoksa yine yetecek kadar varmı bide çerezlikmi bizimki çerezlik.yağlıkla ayırt nasıl ediliyo bilemiyorum.allah çifçiye zarar verdirmesin.çifçi milletin efendiliğinden çıktı kölesi olmaya başladı

alim1903 link=topic=32606.msg279655#msg279655 date=1276115936' Alıntı:
öncelikle hepiniz sağolun.çekirdekleriniz fazlamı zarar gördü yoksa yine yetecek kadar varmı bide çerezlikmi bizimki çerezlik.yağlıkla ayırt nasıl ediliyo bilemiyorum.allah çifçiye zarar verdirmesin.çifçi milletin efendiliğinden çıktı kölesi olmaya başladı
çerezlik hep valla daha adam olacağını sanmıyorum çünkü tepelerini kesmiş atmış,yaprak desen kalmamış zaten

çiçekler güzel gözüküyor. bizde çerezlik eken çıkmaz trakya bölgesi olarak. ekseri yağlık ekilir. sizin kafalar geniş olur. yağlık çiçekte ise kafalar fazla büyük olmaz kıvrılır boy yapar çiçek.