TüMoSaN traktörlerinden memnunmusunuz

Ynt: TüMoSaN traktörlerinden memnunmusunuz

75 80 bilmiyorum 74 80 var komşuda 4 ceker oldukca memnun bende 90 80 var bende memnunum 265 le kilo farkı var onu söyleyebilirim ayrıca bende 93 model 285 var hangisi dersen tümosan tercihimdir bende degiştirsem tümosan alacam mf ler camuru yükü eziyeti fazla sevmiyor angarya işlerin motoru susuz tarım motoru camurda hemen patinaj yükte 20 30 tonla frene bas imkanı yok durmaz hafif kalıyor yükte kontal edemiyorsun fazla sıkıştırdınmı hemen hararete sıgınıyor saman yaparken rotilde falan bire bir kullanıcısıyımdır kafadan hic bir kelimeyi yazmıyorum sulu tarım ve ekipman kalabalıktır fanatik arkdaşlar olur belki

kardeşşşşşşşşşşşşşş hiç yerinden oynama bende 2007- 65-70 dört çeker var surat yok .içine ses alıyor arkaötüyor çok insanın ciyeri yanık dışarı vurmuyor bence akıllı ol kardeşşşşşşşşşşşşşşşşş

halis link=topic=32621.msg279934#msg279934 date=1276240816' Alıntı:
kardeşşşşşşşşşşşşşş hiç yerinden oynama bende 2007- 65-70 dört çeker var surat yok .içine ses alıyor arkaötüyor çok insanın ciyeri yanık dışarı vurmuyor bence akıllı ol kardeşşşşşşşşşşşşşşşşş
ayret bişey bn senin anlatın gibi sorunlar yaşamadım evt yolda biraz sürati az ama olsn tarlada seri

halis link=topic=32621.msg280091#msg280091 date=1276324484' Alıntı:
kardeşşşşşşşşşşşşş sana birşey daha söyleyim kabin kapı camı kac para kardeş servisten başka yerde yok 370 tl ye aldım buna ne dersin kardeş
tümosanınmıu camı yok ne servisi yaw kabin hisarların istedigin oto camıcıyada git keserler yapıştırılar kapı camı 70 tl taktık biz cok abartılı konuşuyorsun servisten başka yerde yokmuş ya senin memlekette sanayi yok veya az

arkadaşım iyi paraya almışsın bizimde geçtigimiz kış karda kırıldı kapı camı bizde aynı paraya bizde servisten aldık
halis link=topic=32621.msg280091#msg280091 date=1276324484' Alıntı:
kardeşşşşşşşşşşşşş sana birşey daha söyleyim kabin kapı camı kac para kardeş servisten başka yerde yok 370 tl ye aldım buna ne dersin kardeş
eger ümo yeni kasaysa dogru diyor hem öle 70 milyona kesilicek bi cam degil havalı cam onlardaki normal cam gibi olsa dedigin gibi sorun degil kestir gitsin her camcıda bide neden kırılıyor dandikmi dersen de onada şöle bi cvp veriyim benimki bi kaza sonucu kırıldı arkadaşınkide neden kırıldı bilemem saygılar
dolcevita link=topic=32621.msg280133#msg280133 date=1276348792' Alıntı:
tümosanınmıu camı yok ne servisi yaw kabin hisarların istedigin oto camıcıyada git keserler yapıştırılar kapı camı 70 tl taktık biz cok abartılı konuşuyorsun servisten başka yerde yokmuş ya senin memlekette sanayi yok veya az

bir tümosancı olarak bence masseyi veripte bi tümosan alma sen çok iş görecegini sanıyosun tümosanla ama yanılıyosun.sadece remork taktıgın zaman farkı yaşarsın oda arkası agır oldugu için gerisi boş.