TÜRKİYEYE STEYR GELİYORMUŞ

Ynt: TÜRKİYEYE STEYR GELİYORMUŞ

Gelse ne olacak fent.mc morcik.dunya devleri geldi kim aldi 3-5 kisi sonuc gidiyorlar bu pazardan.steyr sonu gelmeden belli .bu ulkede belli seyler yerlesmis nw mf.gerisi hikaye .servis parca bol ucuz bu markalardan az cok her cifci anlyor.ben jd alacaktim emirdagda sordum usta yok parca varsada pahali tamam saglam kaliteli ama hersey onlarla bitmiyor onun icin nw aldim .styer de bu kervana katilir birgunde bakariz gitmisler

Ynt: TÜRKİYEYE STEYR GELİYORMUŞ

ibrahim 75/56 link=topic=32636.msg638674#msg638674 date=1350119372' Alıntı:
Gelse ne olacak fent.mc morcik.dunya devleri geldi kim aldi 3-5 kisi sonuc gidiyorlar bu pazardan.steyr sonu gelmeden belli .bu ulkede belli seyler yerlesmis nw mf.gerisi hikaye .servis parca bol ucuz bu markalardan az cok her cifci anlyor.ben jd alacaktim emirdagda sordum usta yok parca varsada pahali tamam saglam kaliteli ama hersey onlarla bitmiyor onun icin nw aldim .styer de bu kervana katilir birgunde bakariz gitmisler

Steyri kervana katacak olan birisi varsa o da Koç tur. CNH gurubunun üyesi olan Steyr da Nh ve Case gibi Koçun bünyesinde olacağından dolayı usta,servis,parça vb.problemler olmaz,geldiği zaman birdaha da gitmez,sizin bahsettiğiniz mc cormıck lere falan benzemez,Steyrin bu ülkede geçmişe dayalı olumlu bir referansı zaten var ama keşke gelebilse. :)