mf 288gold mu nhtd80d plus sizce hangisi

arkadaşlar hangisi daha alınabilir motor fiyatları aynı güç yakıt saglamlık kullanışlıgı görünüm özellik açısından ikinci el piyasası ikiside 5 12inç pulluk çeker mi? ve ileriye dönüklügü
288 3.3 motor 83hp td80d 2.9 motor 83hp pullukta fark edermi agır yükte mazota yansırmı ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

Ynt: mf 288gold mu nhtd80d plus sizce hangisi

traktörlerin motor güçleri aynı ama torkları td80 in 320d.d ama 288 kaç bilmiyorum oda o civardadır.. bu iki traktör arasında şu fark var td80 yeni bi model daha konforlu ve guzel kabini var.. 288 yıllardır üretiliyor ve pek bi yenilik olmadı.. ikiside performans olarak iyi kagıt üzerinde kullanmadım ama.. hangisi daha seri olur daha az yakar bunu denemek lazım.. fiyatları arasında fark var mı ?

fiyatları 2000tl nh fazla 288 uzelini inceledim hiçbir degişiklik yok aynı tas aynı hamam td80 plus baya konforlu 4x4 ve defransiyel kilidi dügmeli kabin işciligi süper motor torkları aynı 3.3 2.9 olması beni çelişkide brakıyor massey kendisi 288 üretecekmi bilgisi olan varmı

288 gold 238 nivton tork üretiyor motor her ne kadar 83 hp olsada aslında 3,3 silindir çapınında verdigi güç 83 hp den fazladır 5 li 14 lü pulluğu çekiyor ama interkolleriyle oynama yaptık td 80 gelince 2,9 luksilindirle motor biraz bayılma yapıyor ama konfor yönüyle güzel traktör ama bence 288 gold güzel makina

Ben genel olarak konuşmak istiyorum. Çok bilinmiyor ama güç/tork oranı çok önemli. aAynı beygir gcüne sahip motorlarların tork değeri fazla olan daha az yakıt yaktığının ve daha performanslı yani daha iii teknolojiye sahip olduğunun göstergesidir. ve sadece bu üçgenin bir kenarı. İkincisi çok sık aralıklı viteslere sahip şanzıman,örneğin başak 2073ün ve tla ların hi-lo olanları. ve yapılacak işe göre ağır veya hafif olması.