DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI JOHN DEERE STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI JOHN DEERE STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

27/05/2010

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi geçen ay DLG-ÖÇP Tarla Günleri Fuarı 2010 düzenlendi. Bende ilk günü fuarı ziyaret ettim. Tabiki ziyaret etmişken sizin içinde bol bol fotoğraf ve vidyo çektim. Gerçekten gerek organizasyon, gerek katılımcı fazlalığı ve gerek ziyaretçi yoğunlu ile güzel bir fuardı. İnşallah devamıda artık sürekli gelir. Fuar içinde yeni bir kamera satın aldım. Çünkü eski kameram bozuldu. Artık yeni kameram ile bol bol HD kalitede fotoğraf ve vidyolar çekeceğim. Vidyoları özellikle Youtube üzerinden izlemenizi tavsiye ederim. Kaliteleri çok yüksek. Şimdi sizlerle fotoğraf ve HD vidyoları paylaşıyorum.....;)

Arkadaşlar fotoğraf sayısı çok olduğu için fotoğrafları markalara göre bölümleyerek paylaşacağım. O yüzden yukarıdaki yazıyı genel olarak yazdım. Bu fotoğraflarda ve vidyoda John Deere standını ve demo gösterilerini göreceksiniz. John Deere standında yenilik olarak 5R serisinden 5100R, 5M serisinden 5085M, 5095M, 6030 serisinden 6534 gibi ürünler yer almıştı. Demo gösterileri gayet güzeldi. Sadece alan planlaması zayıf olduğu için çalışan traktörlerin hepsini yakından göremedik. En son 7530 Piremium' u yakından görme fırsatımız oldu. Demo gösterisinin başında TLS süspansiyon sisteminin faydasını göstermek için 6630 Piremium ve 6630 Piremium TLS iki traktör bir birini çektiler. Gayet güzel bir gösteri oldu. Aşağıdaki HD vidyoyu izleminizi tavsiye ediyorum...;)

Youtube Versiyonu HD
http://www.youtube.com/watch?v=lRuKlA6u6KY

Dailymotion Versiyonu
http://www.dailymotion.com/video/xdgzvv_jd-6630-piremium-vs-6630-piremium-t_auto

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI JOHN DEERE STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

KaRaBaCaKLı link=topic=32696.msg280487#msg280487 date=1276502165' Alıntı:
Güzel resimler.Eline sağlık...+ Şu 5100r kaç hp??

100 HP oluyor. JD ' nin artık yeni modellerinin seri numaraları sonundaki rakamlar beygir gücünü ifade ediyor. 5100R ' nin 100 ' ü 100 HP olduğunu gösteriyor...;)

Mustaf-a link=topic=32696.msg280495#msg280495 date=1276503493' Alıntı:
Paylaşım için sağol Erkan. Dayının biri diyor, içeriden basıyordur o düğmeye olmaz öyle şey... :)

Sorma Mustafa çiftçimizin ne kadar geride kaldığı çok belli oluyor. 6630 ' ların çekişmesinide kimse anlamıyor. Orada gösterilmek istenen TLS sisteminin faydası. Fakat milletimiz aa diyorlar çekemedi. Sözde onda TLS denen tüp varmış. Falan filan diye kendi aralarında konuşuyorlar. Ben ne kadar çekerken anlatsamda yetersiz...:D Bu tür tarla günlerinin bence her bölgede sık sık her sene yapılması gerekli. Böyle topluca olmasa bile firmalar kendi ürünlerini bu tür organizasyonlar ile tanıtmalılar...

Ynt: DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI JOHN DEERE STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

savaser link=topic=32696.msg280538#msg280538 date=1276513444' Alıntı:
Abi 5090R ile 5100R nin fiyatları ne kadar? Bu arada paylaşım için saol.

5100R için 57.000 Euro diyorlardı. 5090R ' de 3-4 bin Euro aşağısınadır...

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

<<B.Özyurt>> link=topic=32696.msg281177#msg281177 date=1276896212' Alıntı:
Teşekkürler erkan abi.TLS güzelmiş ama.7530 ' daki tek tuşla yapılan iş de süpermiş.

7530 ' daki sistem aslında artık birçok markada ve modelde standart olarak yer alıyor. Çok büyütülecek birşey değil. Ama bizim çiftçimiz daha bu kadar donanımlı traktörlere yabancı olduğu için garip geliyor. O yüzden bu tarz organizasyonlar sık sık düzenlenmeli.

ramazanpullu link=topic=32696.msg281639#msg281639 date=1277152415' Alıntı:
paylaşım için sağol
john deere reklamını çok iyi yapıyor değişik yeni modelleride çoğaltıyor benim görüşüm

John Deere Trakya ' da son zamanlarda baya faaliyet gösteriyor. Türkiye çapında da sanırım faaliyetleri geniş. Her fuara katılmaya çalışıyorlar. Modelleride istekler ve talepler arttığı için arttırmaya çalışıyorlar. Daha getirmeleri gereken modeller ve opsiyonlar mevcut. Onlarıda en kısa zamanda tamamlarlar inşallah...