silaj paketleme makinesi

mısır silajı pancar posası vb gibi ince taneli mahsüllerin silaj oluşumunu sağlanması için geliştirilmiş paketleme makinesi buyrun burdan izleyin

http://www.dailymotion.com/video/xdkzl1_mofem-makna-rulo-slaj-paketleme-mak_tech

daha az enrji tüketimi için 380v 21kW/saat lik elektrik enrjisi ihtiyacı duyar.
streçleme ve preslemesi birbirine akuple bir sisteme sahiptir.
Bilgisayar kontrollüdür ve sisteme istenilen değerlerle müdahale edilebilinir.
Balya ağırlıkları mısır silajında 450-500 kg pancar posasında 550-600 kg kadardır.
Saatte 30-40 balya kapasitelidir.

Ynt: silaj paketleme makinesi

çuvalla paketleme yapan makine acaba saatte kaç ton yapabiliyor bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim
ayrıca görmüş olduğunuz videodaki makine 1 bucuk dakikada 500 kg paket yapabiliyor .
kıyaslaması yine size kalmış
avrupadan gelen makineler yaklaşık 200 bin€ civarında iken
üretmiş olduğumuz makine 130 bin TL dir

mbsah link=topic=32702.msg281318#msg281318 date=1276984513' Alıntı:
çuvalla paketleme yapan makine acaba saatte kaç ton yapabiliyor bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim
ayrıca görmüş olduğunuz videodaki makine 1 bucuk dakikada 500 kg paket yapabiliyor .
kıyaslaması yine size kalmış
avrupadan gelen makineler yaklaşık 200 bin€ civarında iken
üretmiş olduğumuz makine 130 bin TL dir
çuvalla paketleme yapan gunde 100 ton 2000 çuval paketler... çuvalın taşıması ve kullanımı açısından kullanışlı dedim
Saattekı tonaja gelirsek emsal bir makina olan Orkel mp2000 saatte 40-60 ton paketlemeye ve hacmen 1/3 sıkıştırmaya sahip

ürettiğim makineler arasında 50 kg lık paketleme yapan makinemde mevcut fakat şöyle birşey var
çuvalla silaj paketleme yapan sistemde en aşağı 4-6 kişi çalışmaktadır.
bahsettiğiniz orkel mp 2000 makinesini çok iyi bilmekteyim ki benim makinemde 1 ton /balya yapsa 40-60 ton arası alırsınız ki 1 tonluk yapmakta çok zor değil
benim bu videoya dikkat çekmek istediğim nokta sadece türkiye de de aartık rulo silaj balya makinesi üretiliyor ki neden yurtdışına insanımız hala paralar aktarsın servisi de yetkiliside türkiyede olan bi sistem varsa bu hem çiftçimizin hemde ülkemizin faydasına değil midir?

tabikide haklısınız ülkemizde bu tür makinaların üretilmesi büyük bir yeniliktir....
ama nedendir bilinmez yabancılar ve yabancıların yaptıkları daha çekici gelir ülkemiz insanına ...
yaygınlaşmaya bağlı bir şey bu markalaşma olayı yani...

Öncelikle böyle bir makinanın Türkiyede yapılması çok büyük bir başarıdır bizim için. Bence sizde fiyatları en azından tanınması için biraz olsun indirmelisiniz. Ki böyle yaparak markamız tanınır. Sitemizdede reklam vererek daha da tanınmasını sağlayabilirsiniz. Tercih sizin. Kim istemez ki servisi yedek parçası burda olan bir makina kullanmayı

güzel bir makina yabancı üretimlerini görüyoruz ama ülkemizde de üretilmesi güzel.Belki tam olarak ithaller kadar performanslı çalışmıyor olabilir ama zamanla bu sıkıntı da aşılacaktır,tebrik ederim