DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI LAVERDA A.Ş STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI LAVERDA A.Ş STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

27/05/2010

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi geçen ay DLG-ÖÇP Tarla Günleri Fuarı 2010 düzenlendi. Bende ilk günü fuarı ziyaret ettim. Tabiki ziyaret etmişken sizin içinde bol bol fotoğraf ve vidyo çektim. Gerçekten gerek organizasyon, gerek katılımcı fazlalığı ve gerek ziyaretçi yoğunlu ile güzel bir fuardı. İnşallah devamıda artık sürekli gelir. Fuar içinde yeni bir kamera satın aldım. Çünkü eski kameram bozuldu. Artık yeni kameram ile bol bol HD kalitede fotoğraf ve vidyolar çekeceğim. Vidyoları özellikle Youtube üzerinden izlemenizi tavsiye ederim. Kaliteleri çok yüksek. Şimdi sizlerle fotoğraf ve HD vidyoları paylaşıyorum.....;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Laverda A.Ş' nin standını göreceksiniz. Standları biraz güzel konumlanmamıştı. Poettinger' in standı ile içe içe girmiş gibiydiler. Biçerdöverlerde arka tarafta kalmıştı. Açıkçası pek standlarına ilgi yoktu. Standlarında yenilik olarak Franz Kleine pancar hasat makinası yer alıyordu. Ayrıca DBF kanola biçim tabla eklenti aparatı yer alıyordu....
;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI LAVERDA A.Ş STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

doganbey1 link=topic=32703.msg280722#msg280722 date=1276590501' Alıntı:
sorun çözüldü şuan görünüyor:D emeklerine sağlık çok güzel hepsi.

Fotoğraflar farmphoto ' ya yüklü olduğu için peş peşe bakınca bazen açmıyor. Belli bir süre geçmesi lazım...