DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI - TARMAR TARIM STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI - TARMAR TARIM POETTINGER, LELY , MERLO - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

27/05/2010

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi geçen ay DLG-ÖÇP Tarla Günleri Fuarı 2010 düzenlendi. Bende ilk günü fuarı ziyaret ettim. Tabiki ziyaret etmişken sizin içinde bol bol fotoğraf ve vidyo çektim. Gerçekten gerek organizasyon, gerek katılımcı fazlalığı ve gerek ziyaretçi yoğunlu ile güzel bir fuardı. İnşallah devamıda artık sürekli gelir. Fuar içinde yeni bir kamera satın aldım. Çünkü eski kameram bozuldu. Artık yeni kameram ile bol bol HD kalitede fotoğraf ve vidyolar çekeceğim. Vidyoları özellikle Youtube üzerinden izlemenizi tavsiye ederim. Kaliteleri çok yüksek. Şimdi sizlerle fotoğraf ve HD vidyoları paylaşıyorum.....;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da Tarmar Tarım' ın standını göreceksiniz. Tarmar Tarım Poettinger, Lely Welger, Merlo tarım aletleri ve yükleyicilerinin Türkiye distribütörü olan bir firma. Geniş anlamlı olarak ilk defa bu fuara katıldılar. Poettinger tarım aletlerine ilgi yoğundu. Özellikle disk tiller' larda kampanya olduğu için meraklıları çekiyordu. Onun dışında geniş bir ürün yelpazeleri vardı. Lely Welger balya makinalarıda yeni modeller ile yer alıyordu. Merlo yükleyicide ilk defa sanırım bu fuarda yer aldı. Daha önce hiç görmemiştim. Bunların dışında standlarında ilgi çeken Tekirdağ ve Çatalca' daki çiftliklerden getirdikleri Fendt ve Valtra traktörlerdi. Demo gösterilerini vidyoya almak isterdim. Fakat bir demoya denk gelemedim. Birçok Fendt meraklısıda Kutlucan fuarda yer almadığı için hayal kırıklığına uğramıştı. Hele şükür bir Fendt gördük gibisinden konuşmalar yer alıyordu. Keşke Fendt' te ayrı bir standta demo gösterisi ile yer alsaydı....;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI - TARMAR TARIM STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

eline sağlık makinalar gerçekten ilgi çekiciymiş fakat çok pahalı gibime geldi 16 milyar gibi bi rakam gördüm:D

Ynt: DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI - TARMAR TARIM STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

doganbey1 link=topic=32704.msg280964#msg280964 date=1276713731' Alıntı:
eline sağlık makinalar gerçekten ilgi çekiciymiş fakat çok pahalı gibime geldi 16 milyar gibi bi rakam gördüm:D

Evet disk tillerın fiyatları kampanyalı o civardaydı. Ben mikseri sordum. 15.000 Euro dedi. Soğudum...:D

ne bu ya bunu ancak çok yüksek çifçiler alır fakat alıncada güzel iş yapar. acaba bizde makinaların detaylı fotolarını çekip taklit yapsak sanayide bizim ustalara mı yaptırsak:D

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

doganbey1 link=topic=32704.msg280969#msg280969 date=1276714264' Alıntı:
ne bu ya bunu ancak çok yüksek çifçiler alır fakat alıncada güzel iş yapar. acaba bizde makinaların detaylı fotolarını çekip taklit yapsak sanayide bizim ustalara mı yaptırsak:D

Fiyatlar Avrupa ekipmanlarda malesef böyle yüksek. Yerli firmalar zaten taklitlerini yapıyor. Ama kaliteleri ne kadar eş değerdir orası tartışılır....:D

eline sağlık gerçekten güzel çekmişsin fotoğraflardaki yazıda kıyak olmuş hoş görünüyor fuar tşk

hacimmet link=topic=32704.msg281138#msg281138 date=1276884561' Alıntı:
eline sağlık gerçekten güzel çekmişsin fotoğraflardaki yazıda kıyak olmuş hoş görünüyor fuar tşk

Yorum için teşekkürler. Artık profesyonelleğe geçtiğimi tescillemek istedim. Birazda fotoğraflarım sağda solda çalınıp kullanıldığı için böyle bir önlem almak istedim...;)