DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI CASE IH TÜRK TRAKTÖR - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI CASE IH TÜRK TRAKTÖR - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

27/05/2010

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi geçen ay DLG-ÖÇP Tarla Günleri Fuarı 2010 düzenlendi. Bende ilk günü fuarı ziyaret ettim. Tabiki ziyaret etmişken sizin içinde bol bol fotoğraf ve vidyo çektim. Gerçekten gerek organizasyon, gerek katılımcı fazlalığı ve gerek ziyaretçi yoğunlu ile güzel bir fuardı. İnşallah devamıda artık sürekli gelir. Fuar içinde yeni bir kamera satın aldım. Çünkü eski kameram bozuldu. Artık yeni kameram ile bol bol HD kalitede fotoğraf ve vidyolar çekeceğim. Vidyoları özellikle Youtube üzerinden izlemenizi tavsiye ederim. Kaliteleri çok yüksek. Şimdi sizlerle fotoğraf ve HD vidyoları paylaşıyorum.....;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da CASE IH Türk Traktör standını göreceksiniz. Bu standa ilgi gerçekten yoğundu. Tabi bu ilginin başlıca Esmer, Sarışın ve Kumral olmak üzere 3 nedeni vardı. Bu nedenleri fotoğraflarda gayet iyi göreceksiniz...:D Bu nedenlerin dışında standa yenilik olarak Case IH Magnum 310 Trimble GPS sistemi ile demo gösterisinde yer alıyordu. Case IH Çorlu, Çatalca, Silivri Bayi arkadaşım Alpay Sönmez standı ayrıntılı gezmemde yardımcı oldu. Sizler için GPS sistemi ile traktör çalışırken bir vidyoda çekecektik. Fakat mazot ikmali gerektiği için demo yapmadılar. Daha sonra sanırım bir demo yaptılar. Fakat ben başka bir demo gösterisini kaydediyordum. Case IH ürünleri gayet donanımlı olarak yer alıyordu. Tabi başka sebeplerde olunca ilgi doruktaydı...:D

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI CASE IH TÜRK TRAKTÖR - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

he tm görüntü geldi.paylaşım için tşkrler. hostesler nsl :D ekipmanları söküp çıkarırken baya bi yardımcı oluyorlardır :D D:

Ynt: DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI CASE IH TÜRK TRAKTÖR - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar....;)

firari11 link=topic=32705.msg280573#msg280573 date=1276522703' Alıntı:
fotolaar görünmüyor=?

Fotoğraflar Farmphoto ' ya yüklü olduğu için aynı gün içerisinde üye olmayanlar peş peşe bazen tüm resimleri göremeyebiliyor. Üye olanlarda da bazen oluyor. Bende buraya yükledine göremiyordum. Şuan normal. Arada üye toplamak için böyle bir sistem yaptılar...:D

firari11 link=topic=32705.msg280587#msg280587 date=1276524894' Alıntı:
he tm görüntü geldi.paylaşım için tşkrler. hostesler nsl :D ekipmanları söküp çıkarırken baya bi yardımcı oluyorlardır :D D:

Hosteslere ilgi yoğundu. Faydası olmasada yanında gitsin gelsin tarlaya yeter...:D

DoYRaNLı link=topic=32705.msg280591#msg280591 date=1276527897' Alıntı:
bizim tarlalara uydu uymaz ,,,,,

Bu uydu sistemi ve Magnum 310 ' da zaten UPS kargonun çiftliğinde çalışıyormuş. Başkada ülkemizde yoktur diye tahmin ediyorum...:D

s.a ya bu fuar ne zaman oldu insan haberdar eder:))) daha olacakmı bu fuar ve nerede olacak bilgisi olan varsa yazarmı aceba???

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

dogan.tunc link=topic=32705.msg282798#msg282798 date=1277732142' Alıntı:
s.a ya bu fuar ne zaman oldu insan haberdar eder:))) daha olacakmı bu fuar ve nerede olacak bilgisi olan varsa yazarmı aceba???

a.s 27-30 Mayıs 2010 tarihleri arasında oldu. Seneye ' de sanırsam Adana ' da yapılacak...