DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI LS TRAKTÖR STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI LS TRAKTÖR, GALLIGNANI BALYA MAKİNALARI STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

27/05/2010

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi geçen ay DLG-ÖÇP Tarla Günleri Fuarı 2010 düzenlendi. Bende ilk günü fuarı ziyaret ettim. Tabiki ziyaret etmişken sizin içinde bol bol fotoğraf ve vidyo çektim. Gerçekten gerek organizasyon, gerek katılımcı fazlalığı ve gerek ziyaretçi yoğunlu ile güzel bir fuardı. İnşallah devamıda artık sürekli gelir. Fuar içinde yeni bir kamera satın aldım. Çünkü eski kameram bozuldu. Artık yeni kameram ile bol bol HD kalitede fotoğraf ve vidyolar çekeceğim. Vidyoları özellikle Youtube üzerinden izlemenizi tavsiye ederim. Kaliteleri çok yüksek. Şimdi sizlerle fotoğraf ve HD vidyoları paylaşıyorum.....;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da LS - Gallignani standını göreceksiniz. LS traktör son aylarda Trakya' da yoğun bir reklam çalışmasına girmiş durumda. Tüm köyleri sık sık ziyaret ediyorlar. Sanırım pazarda baya geniş bir alan kapmayı hedefliyorlar. Fuardaki standlarıda gölgelikli olmasıyla gayet güzeldi. İlgide var gibi gözüküyordu. Gallignani balya makinalarıda geniş bir yelpaze ile yer alıyordu. Yuvarlak balya makinalarınıda yakından ilk defa bu fuarda görmek kısmet oldu..;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI LS TRAKTÖR STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

Holland link=topic=32707.msg280517#msg280517 date=1276509005' Alıntı:
Taklit konusunda Çinlileri geçti bu LS Traktör denen firma :)
aynen farlardan belli oluyo bi tanesi nh ye bnzio teki sameye tekide bir markaya benziyodu ama ismi aklıma gelmio
gariba casenin panjura benzio :D

Ynt: DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI LS TRAKTÖR STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

bi makina iyi tanıtım yaparsa iyi malı varsa güzel ilgileniliyorsa taklit gibi olduğuna bakılmaz bence eline sağlık. ls plus 90 modelinde otomatik şanzıman var galiba benzeri traktörlerde bu yok

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

bilecik11 link=topic=32707.msg280920#msg280920 date=1276700944' Alıntı:
aynen farlardan belli oluyo bi tanesi nh ye bnzio teki sameye tekide bir markaya benziyodu ama ismi aklıma gelmio
gariba casenin panjura benzio :D

doganbey1 link=topic=32707.msg280968#msg280968 date=1276714162' Alıntı:
bi makina iyi tanıtım yaparsa iyi malı varsa güzel ilgileniliyorsa taklit gibi olduğuna bakılmaz bence eline sağlık. ls plus 90 modelinde otomatik şanzıman var galiba benzeri traktörlerde bu yok

LS traktörlerinin farları eskiden NH ' nin farlarına benzer üretiliyordu. Şuan yuvarlak far modeline geçtiler. NH tarzı farla daha yakışıklı duruyordu. Ama sanırım bu taklit olayı yüzünden değiştirdiler....

Paylaşım için teşekkürler..buraya bi plus80 geldi ama gidip inceleme fırsatım olmadı...plus70lerin fiyatları hakkında bilgi aldın mı?

nforcer link=topic=32707.msg280974#msg280974 date=1276715820' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler..buraya bi plus80 geldi ama gidip inceleme fırsatım olmadı...plus70lerin fiyatları hakkında bilgi aldın mı?

Yorum için teşekkürler. LS ' ler Trakya ' da son gaz tanıtımdalar. Kahvelere gelip bilgi veriyorlar. Fuarda da pek LS ' ye ilgim olmadığı için gidip sormadım. Fakat gene gelirseler sorarım...

alipasalierkan link=topic=32707.msg280973#msg280973 date=1276715631' Alıntı:
Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

LS traktörlerinin farları eskiden NH ' nin farlarına benzer üretiliyordu. Şuan yuvarlak far modeline geçtiler. NH tarzı farla daha yakışıklı duruyordu. Ama sanırım bu taklit olayı yüzünden değiştirdiler....
yuvarlak farlarda yeni same farına benzio :D