DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI İRTEM STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI İRTEM STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

27/05/2010

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi geçen ay DLG-ÖÇP Tarla Günleri Fuarı 2010 düzenlendi. Bende ilk günü fuarı ziyaret ettim. Tabiki ziyaret etmişken sizin içinde bol bol fotoğraf ve vidyo çektim. Gerçekten gerek organizasyon, gerek katılımcı fazlalığı ve gerek ziyaretçi yoğunlu ile güzel bir fuardı. İnşallah devamıda artık sürekli gelir. Fuar içinde yeni bir kamera satın aldım. Çünkü eski kameram bozuldu. Artık yeni kameram ile bol bol HD kalitede fotoğraf ve vidyolar çekeceğim. Vidyoları özellikle Youtube üzerinden izlemenizi tavsiye ederim. Kaliteleri çok yüksek. Şimdi sizlerle fotoğraf ve HD vidyoları paylaşıyorum.....;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da İrtem Tarım Aletlerinin standını göreceksiniz. İrtem' in standında yenilik olarak prototip olarak getirdiği yeni diskli Pnömatik ve Mekanik mibzerleri yer alıyordu. Gerçekten avrupa tarzı ürünler geliştirmişler. Umarım daha iyilerinide geliştirirler. Standlarına ilgide yoğundu...;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI İRTEM STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

s3renty link=topic=32710.msg280527#msg280527 date=1276510956' Alıntı:
sadece yazılar var resimleri göremiyorum

Çok fazla fotoğraf attığım için attığım siteye üye olmayan kişiler hepsini aynı gün içerisinde göremeyebiliyor. Yarın gözükecektir...

Ynt: DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI İRTEM STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

özellikle son fotodaki mibzere pnömatik havası katmış,özellikle iç bölgelerde daha çok çekili mibzer kullanıldığı için pek yaygın değil ama kaliteli gerçekten