DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI NEW HOLLAND-HARMAN STANDI TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010..!

DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI NEW HOLLAND - HARMAN STANDI - TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010...!!!

27/05/2010

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi geçen ay DLG-ÖÇP Tarla Günleri Fuarı 2010 düzenlendi. Bende ilk günü fuarı ziyaret ettim. Tabiki ziyaret etmişken sizin içinde bol bol fotoğraf ve vidyo çektim. Gerçekten gerek organizasyon, gerek katılımcı fazlalığı ve gerek ziyaretçi yoğunlu ile güzel bir fuardı. İnşallah devamıda artık sürekli gelir. Fuar içinde yeni bir kamera satın aldım. Çünkü eski kameram bozuldu. Artık yeni kameram ile bol bol HD kalitede fotoğraf ve vidyolar çekeceğim. Vidyoları özellikle Youtube üzerinden izlemenizi tavsiye ederim. Kaliteleri çok yüksek. Şimdi sizlerle fotoğraf ve HD vidyoları paylaşıyorum.....;)

Arkadaşlar bu fotoğraflarda da New Holland - Harman Standını göreceksiniz...;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI NEW HOLLAND-HARMAN STANDI TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010..!

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

nh link=topic=32712.msg280551#msg280551 date=1276517004' Alıntı:
pylaşım için tşkler ama galiba harman 5ooo serisini getirmiyor ;)

Bir ara T5000 serisini getiriyorlardı. Hatta bizim köyde bir tane Harman ' dan alınan var. Fuarlarada getirmişlerdi. Ama bu fuarda yoktu...

rıdvan8066 link=topic=32712.msg280562#msg280562 date=1276518414' Alıntı:
fotğraflar için sagol keske trakmakta t6010 getirse neden getirmiyo acaba

Her firmanın satış politikası ve pazarda gerekli gördüğü ürünler çok farklı. Ondan her modeli getirmiyorlar. Keşke avrupadaki gibi olsada bizde tüm ürünleri görebilsek....

Ynt: DLG-ÖÇP TARLA GÜNLERİ FUARI NEW HOLLAND-HARMAN STANDI TEKİRDAĞ/KARAEVLİ 2010..!

maygun10 link=topic=32712.msg280638#msg280638 date=1276538177' Alıntı:
Güzel fotolar.Makinanın markası ne? ,güzel resim çekmiş .Güle güle kullanın.Ayrıca fuar da hayırlı olsun.

Makina Kodak EasyShare Z950 12.0 MP, 10x Optik Zoom, HD foto ve vidyo özellikleri var. Şuana kadar gayet memnunum. Baya seri bir çalışma sergiliyor. Çekimleride kaliteli. Aslında başka bir makina alacaktım. Fakat bulamadım. Kısmet bu oldu. Ama buda güzelmiş. Teşekkürler...

eline sağlık bu Harman hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

islamköylü link=topic=32712.msg280662#msg280662 date=1276542436' Alıntı:
paylaşım için tşkler Erkan abi vidyoları göremedim

Vidyolar diye yer alan yazı genel olarak yer alıyor. Her konuda vidyo mevcut değil. Bazı konularda var. Ben fuarı ve konuları anlatmak için her konuya bu yazıyı ekliyorum....

doganbey1 link=topic=32712.msg280734#msg280734 date=1276593148' Alıntı:
eline sağlık bu Harman hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

Harman Ticaret zamanında New Holland biçerdöverlerini ülkemize getirip geniş bir satış yapmış bir firma. Daha sonralar New Holland ' ın biçerdöver ve traktörlerinin distribütörlüğünü almış. Şuanda biçerdöverden çok bildiğim kadarıyla traktör satışına önem veriyorlar. Ama eskiler biçerdöver temin ettiklerini daha iyi bilirler. Yalnız Harman birazda Türk Traktör sayesinde satış yapıyor diye düşünüyorum. Çünkü Harman ' ın geniş bir bayi ve servis ağı yok. Açıkçası ben hiç rastlamadım. Bayi ve servisi nerde var bilmiyorum. Fakat fuarlara sürekli katılıyorlar. Trakya ' da son zamanlarda New Holland ' ın büyük traktörlerinin satışlarında T 6000 serisinde filan genellikle Harman yazılıları yer alıyorlar. Açıkçası aynı markayı bir ülkede iki firmanın satmasıda bence büyük bir saçmalık. Dünya üzerinde böyle bir örnek varmı bilmiyorum. New Holland ' ın böyle birşeye neden izin verdiğinede anlam vermiş değilim. İki firma arasında rekabet olacaktır. Bu firmalarda New Holland ' a birbirlerine karşı hiç şikayette bulunmuyorlar mı diye düşünüyorum. Açıkçası Türk Traktör ' ün yerinde olsam Harman ' ı saf dışı bırakmak isterim...:D

harman konusunda katılıyorum abi walla adamlar heryerde fuarlara fln katılım yapıorlar ama bayi ve servis ağı nasıl bilmiyorum.. aslında tek bi firmayı tek bi firma satsa guzel olur ama harman TRakmak ayrı ayrı
alipasalierkan link=topic=32712.msg280991#msg280991 date=1276717229' Alıntı:
Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar....;)

Vidyolar diye yer alan yazı genel olarak yer alıyor. Her konuda vidyo mevcut değil. Bazı konularda var. Ben fuarı ve konuları anlatmak için her konuya bu yazıyı ekliyorum....

Harman Ticaret zamanında New Holland biçerdöverlerini ülkemize getirip geniş bir satış yapmış bir firma. Daha sonralar New Holland ' ın biçerdöver ve traktörlerinin distribütörlüğünü almış. Şuanda biçerdöverden çok bildiğim kadarıyla traktör satışına önem veriyorlar. Ama eskiler biçerdöver temin ettiklerini daha iyi bilirler. Yalnız Harman birazda Türk Traktör sayesinde satış yapıyor diye düşünüyorum. Çünkü Harman ' ın geniş bir bayi ve servis ağı yok. Açıkçası ben hiç rastlamadım. Bayi ve servisi nerde var bilmiyorum. Fakat fuarlara sürekli katılıyorlar. Trakya ' da son zamanlarda New Holland ' ın büyük traktörlerinin satışlarında T 6000 serisinde filan genellikle Harman yazılıları yer alıyorlar. Açıkçası aynı markayı bir ülkede iki firmanın satmasıda bence büyük bir saçmalık. Dünya üzerinde böyle bir örnek varmı bilmiyorum. New Holland ' ın böyle birşeye neden izin verdiğinede anlam vermiş değilim. İki firma arasında rekabet olacaktır. Bu firmalarda New Holland ' a birbirlerine karşı hiç şikayette bulunmuyorlar mı diye düşünüyorum. Açıkçası Türk Traktör ' ün yerinde olsam Harman ' ı saf dışı bırakmak isterim...:D

doganbey1 link=topic=32712.msg281026#msg281026 date=1276812910' Alıntı:
vardır bi düşünceleri. acaba fiyat farklılıkları var mı?

Fiyat farklılıkları sanırım var. Ne kadar değişiyor bilmiyorum. Ama örnek vermek gerekirse traktör satışlarında T 6000 serisinde genellikle Harman tercih ediliyor. Bunda fiyatların etkisi var diye tahmin ediyorum. Onun dışında traktörlerde opsiyon değişiklikleride var sanırım. Daha önceleri Harman daha donanımlı modeller getiriyordu. Şimdi Trakmak ' ta donanımlarını attırdı. Aşağı yukarı aynı traktörler. Fakat fiyatlar sanırım biraz oynuyor. Tabi bunda bayilerin esneklikleride önemli.

arkadaşlar ben harmanın adana servisiyim düşünceleriniz hoşuma gitti şunu belirtmek isterim öncelikle rekabet olmalı yoksa tüketici pahalıya mal almış olur reklam olmasın ama traktör&biçerdöver olsun trakmaktan fiyatımız ucuz araştırabilirsiniz ürünlerimiz aynı aynı fabrikadan geliyor ithal modeller bizde yerli üretim yok eskiden ford ve fıat vardı bu firmalar birleşti newholland olunca trakmaktanda harmandanda vazgeçemediler çünkü ikiside malını satıyor newhollandın. mesela casenin yerli modeliyle trakmakın ürettiği yerli modeller fark yok noluyor ikisi kapışıyor parayı aynı firma kazanıyor harmanı tanımayan çok kişi var doğru ,ama trakyada özellikle serwisi çok