3.105 köyülüyor böyle bir şey olamaz mf traktörün mersedesi

mf 3.105 mi claas aresmi 110-90 mı terciğ ederdiniz

• Kullanılan toplam oy
    15

ya bir claas cıyla tanıştım 104 hp lik kılas bizim 3.105 katlarmış 105 den çok fazla güçlü diyo doğrumu acaba yosa yalanmı sölüyo en sonunda mf 105 satıp alıcam bir tane claas

Ynt: 3.105 köyülüyor böyle bir şey olamaz mf traktörün mersedesi

YA AGA SEN SOLENENLERE SAKIN INANMA BURDA MOTOR PAZARLAMAYA BIR PIYASA OLUSTURMAYA CALISILIYOR burdakı yorumlar ve soylenen ler genelde cogu ovme nıtelıgı hep artı yonunu gostermeye calısılyo anlasılan sesınde aklını karıstırmıslar senın makınan pıyasa makınası sen ole ıthal bısı alcsaksan john deere dusun bence boyle asılsız seylerlede aklın karısmasın ??*-s

hemde soyle bısey var belıttıgın makına ıthal bı makına 3,105 ıse yerlı uretım bı makına bu yanlıs bır kıyaslama sen onu 105hp lık ıthal bır massey fergusonla karsılastırman gerekır yınede tercıhın her zaman bence pıyasanın tuttugu bır fırma ve maınadan yapmalısın sen o belırttıgın makınayı hıc calısırken gordunmu anlş-*s

Ynt: mf 3.105 mi,claas ares mi,110-90 mı terciğ ederdiniz

Değerli arkadaşım senin bu sorun şuna benzemiş. Fil mi daha ağırdır, karınca mı? 3105 ile anca Claas Celtis ' i karşılaştırabilirsin ki o halde bile 3105 ' in şansı yoktur. Ares sınıf üstü bir makine, bu anketteki rakiplerinden elbette daha üstündür ve elbette tercih edilen o olur. 3105 ' in neyi var ki Ares ' le karşılaştırılacak? Neye dayanarak onu seçiyorsunuz, anca MF taraftarlığınız varsa seçilir. MF 3105 ile karşılaştırma yapılmış peki Ares ' inde hangi modelini karşılaştırıyorsun onuda belirtmelisin. Sanırım Claas pek görmedin, sitede Claas standını biraz gezmeni öneririm.

Ynt: mf 3.105 mi,claas ares mi,110-90 mı terciğ ederdiniz

110-90 ' a lafım yok,zaten artık üretilmemesi bu ankette olmaması gerektiğini de gösterir.Maalesef teknolojiye yenik düştü.
3,105 ' gelince,çekişi iyi olabilir,başka özellikleri iyi olabilir,ama o da ares ' in teknolojisine yenik düşer.
Tabi ki ares...

Ayrıca lütfen şu anketlerinizi 'anketler' bölümüne açınız...

tüm traktör sahiplerine soruyorum massey çok iyi bir traktör mü özellikle 3.105

sizce şu ana kadar gördüğünüz en iyi mara ve hangi seriler daha iyi teknoloji,güç,yakıt bakımından bence 6400 serisi ve üzeri mfelerin güçüne ve teknolojisine rakip göremiyorum sizin düşünceleriniz neler. sizce 3105 konforlu ve teknolojikmidir full+full olanı alk-*s

Ynt: tüm traktör sahiplerine soruyorum massey çok iyi bir traktör mü özellikle 3.105

pardon yukarıdakinde yazdığım (mara) marka olacıktı özür dilerim