Ben oyunda yeniiym yardım bekliyorum

Bn oyuna henüz bugün başladım tarlayı ekdim biçdim evimin orda depo gibi bir yer var oraya koydum tüm mahsülü geri ordan alıp satmak

istiyorum nasıl çıkarıcam geri ordan bunun için yardıme edin - bide silo yu tarif ederseniz çok sevincem arkadaşlar -

ve birde bn biçeri bırakıyım adam biçsin traktöre gidiyim diyorum biçerin içindeyken H ye basıyorum biçerden çıkıyorum biçer duruyo onuda anlatırsanız sevinirim -

ve modsuz oynuyorum mutlaka olsun dediğiniz modalar varsa adres gösterirseniz sevinirm ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER TRAKKULUP AİLESİ

Ynt: Ben oyunda yeniiym yardım bekliyorum

1)Ürünleri boşalttığın yerin yanında 4 tane silo var üstlerinde ürünlerin logoları var onların altına çek römorku doldur ürünü
(römorka birden fazla ürün koyamazsın), römorka doldurduğun ürünü çeşitli yerlere satabilirsin ben genellikle limana götürüyorum liman bütün ürünlerden istediğin kadar alıyor diğer yerler bütün ürünleri almıyor diye biliyorum, liman çok uzak deil.
2)Biçerin kendi biçmesi için H ' ye bastıktan sonra E ' ye basıpta inmiceksin TAB ' a basıp araç değiştirceksin o kendi kendine biçer ama deposu dolduğunda helezonu açılır ve biçer durur senin traktörle yanaşıp ürünü römorka alman gerekiyor.Aynı şekilde traktörde öyle H ' ye basıp TAB la araç değiştireceksin.
3) Modlara gelince modları Belgelerim/My Games/Farming Simulator 2009 / Mods ' a ataccaksın (ekipman, tratör, biçer dahil)
Bazı modlar beyaz çıkabilir ekran kartından kaynaklanan bi sorun ekran kartın düşük olduğu için beyaz çıkar bununda çözümleri var ama ben denemedim :D benden bu kadar başka soracaklarınız varsa özel mesaj atabilirsiniz