Ot Balyalarını Nasıl Toplayacağız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merhaba, benim sorunum şu: Orijinal haritada oynuyorum, çiçeğe benzeyen bitkileri bu makine ' J.D7760' ile balya haline getirdim. Ancak balyaları toplayamıyorum. Bu makine için verilen pamuk balyalarını toplama aparatını denedim, forkliftleri ve çeşitli aparatları denedim ama olmadı. Bu balyaları nasıl kaldırıp nereye satacağımı söyleyebilir misiniz? Bu konudaki verilen resimlerdeki http://www.trakkulup.net/index.php/topic,27665.0.html gibi balyalarım var..

Ynt: Ot Balyalarını Nasıl Toplayacağız?

Öncelikle yaptığın balyalar ' ' grass ' ' diye geçtiğinden balyayı toplamak istediğin ekipman ' ' grass ' ' komutunu tanımalıdır aksi takdirde toplama yapamassınız.Bu komutu kullanmak istediğin ekipmanın xml.dosyası ile yapabilirsiniz.

Ynt: Ot Balyalarını Nasıl Toplayacağız?

storewm.png
Bu ekipmanı kullanarak toplamak istiyorum. Pamuk balyalarını toplayan parça. Dediğiniz gibi grass komutunu tanıtmaya çalıştım. Bu parçanın bulunduğu dosyanın içerisindeki .xml dosyalarına, .i3d ve .lua dosyalarını açıp cotton yazan yerleri grass diye değiştirdim ancak başarılı olamadım. Bu komutu bu ekipmana nasıl tanıtacağım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...