3.105 çekiş problemi yardım

Ynt: 3.105 çekiş problemi yardım

firari11 link=topic=32966.msg282488#msg282488 date=1277568191' Alıntı:
satıcan alıcan bitane nh o zaman :D

firari11 link=topic=32966.msg282491#msg282491 date=1277568695' Alıntı:
bnm bildiğim 100 hp lik makine tudtunu kopartır ama demekki mf olunca çekmiyor :d

Neden Hemen MF ' yi Baltalıyorsunuz.Traktör bu illaki arızası olacak

arkadaşım kullandıgın mazottan olabilir yada pompada bi ayarsızlık var hiç mi çekmiyor yoksa çekiyorda epey bi zorlanarakmı çekiyor dedigim gibi mazotu degiştir euro dize koy eger gene aynı şekilde yapıyorsa git bi tanıdıgın saglam bi pompacıya pomayı ayarlat eger gene aynı şekilde devam ediyorsa pompayı söktürüp temizlet bide şöle bişey ola bilir yakıttın gittigi yolda tıkanıklık olur yakıt istenildigi gitmez oda çekişten düşürür anlıcagın senin yapa bilicegin tek şey saglam bi pompacıya gitmek kendinin alede bilicek bişeyin yok varsa depo altında musluk onuda sonuna kadar aça bilirsin kendin

tümosancı sefa link=topic=32966.msg282511#msg282511 date=1277579756' Alıntı:
arkadaşım kullandıgın mazottan olabilir yada pompada bi ayarsızlık var hiç mi çekmiyor yoksa çekiyorda epey bi zorlanarakmı çekiyor dedigim gibi mazotu degiştir euro dize koy eger gene aynı şekilde yapıyorsa git bi tanıdıgın saglam bi pompacıya pomayı ayarlat eger gene aynı şekilde devam ediyorsa pompayı söktürüp temizlet bide şöle bişey ola bilir yakıttın gittigi yolda tıkanıklık olur yakıt istenildigi gitmez oda çekişten düşürür anlıcagın senin yapa bilicegin tek şey saglam bi pompacıya gitmek kendinin alede bilicek bişeyin yok varsa depo altında musluk onuda sonuna kadar aça bilirsin kendin
bende 105d kullanıyorum cekişden ödünvermez 105 hp olarakda hakkını verir motorun tek kusuru kabini ...... Boşa marka karalama bunlar gelsin ne sorunu varsa adam gibi acıklasın yardım edelim

valla 3.085 kullanıyorum burda new holland tla100ün üzerine çıkıyor çiftte benim bildigim mf ceker ama bunda sorun eden acaba büyük ihtimal sol taraftaki kagıt filtire şişmiştir o filtreyi deiştir bide öyle bak.

arkadaşlar diğer gönderimde sorunu anlattım amacım mf yi kötülemek değil noo*-*- motor tabiki çekiyordu eskiden ama şimdi bir problem var ve sizden yardım istedim hepsi noo*-*-

KONYALI ALİ link=topic=32966.msg282521#msg282521 date=1277583237' Alıntı:
valla 3.085 kullanıyorum burda new holland tla100ün üzerine çıkıyor çiftte benim bildigim mf ceker ama bunda sorun eden acaba büyük ihtimal sol taraftaki kagıt filtire şişmiştir o filtreyi deiştir bide öyle bak.
:D sen git ilk önce td85 in üstüne çıkta ondan sonra tl100 e laf at.