steyr 8073 kütahya

Ynt: steyr 8073 kütahya

ilk yorumun hemşerinden olsun(Altıntaşlısın galiba) temiz motorun varmış güle güle kullan 1 yıl bende kullandım 8073 ü şimdi 265 var ama hala şteyri severim bence her yönüyle 265 ten üstün

12529885.jpg

...
Paylaşım için teşekkürler.

topragın tavına göre göbek takviyesi vn 4 le vs 4 le de çekiyor pullugu yeni aldım ama ideal pullugu bence 3 lü 12 sendede steyr var demiştin sen kaclı pulluk takıyosun

STEYR43 link=topic=32998.msg283454#msg283454 date=1278151911' Alıntı:
YA BU VİDEOLARIN NASIL YÜKLENECEGİNİ BİRİ ANLATABİLİRMİ BİR TÜRLÜ VİDEO YÜKLEYEMİYORUM
Slm.. Hemşerim..Öncelikle mesajların hakkında küçük bir uyarı yapma ihtiyacı duydum.. Sitemizde büyük harfle mesaj yazmak hakaret ve küfür sayılıyor. Site kuralları içinde gerekli açıklamalar da var zaten. Bu konuya dikkat ederseniz sevinirim.
Video yüklemey gelince; öncelikle çekmiş olduğun videoyu İzlesene.com,Dailymation, Yotube v.b. video paylaşım sitelerinde yayınlayıp videonuzun linkini kopyala yapıştır yöntemiy le sitemizde paylaşabilirsiniz..Saygılar..

ben 9-10 yaşındayken steyirimiz vardı ilk göz ağrım benım
işleri ben devraldıktan sonra mf 188 ve ardından mf3085d çift çeker aldım 2 traktörümüz oldu ama nerde
steyr görsem bakmadan geçemem çocukluk aşkımdı o benım
yakıtı çok az çekişide fena degil üst çekıye alınca canavar olur
allah kaza bela vermesin kardeşim güle güle kullan...