SİVASLI ARKADAŞLARA DUYRULUR.

Ynt: SİVASLI ARKADAŞLARA DUYRULUR.

siz mutlu aileyi görmemişsiniz fotoğrafları buluyim burayadaa yollayam
Kangalda Abdurrahman şişman die biri vardı herhalde o satıyormuş fiyatları 250-500-750$ arasındaymış birde benim bir tanıdık satıyor.. onu tanıdığım için yavrunun tekinii 200 YTL dedi...ama fiyat değişebilir

Arkadaşlar hep beraber alırsak fiyatını biraz indirebiliriz...

kangalli_84 link=topic=3901.msg39816#msg39816 date=1211969017' Alıntı:
siz mutlu aileyi görmemişsiniz fotoğrafları buluyim burayadaa yollayam
Kangalda Abdurrahman şişman die biri vardı herhalde o satıyormuş fiyatları 250-500-750$ arasındaymış birde benim bir tanıdık satıyor.. onu tanıdığım için yavrunun tekinii 200 YTL dedi...ama fiyat değişebilir

Arkadaşlar hep beraber alırsak fiyatını biraz indirebiliriz...
yav kardeş benimki 100 ytlden yukarı olmasın ama has kangal olsun çokbüyük olmasına gerek yok en fazla 1 aylık ben büyütürüm.

Valla ankarada olsaydın,sanmam ama dişi isteseydin has kangalım vardı.Yavrularını aldım yolladım.O zamanlar foto çekme alışkanlığım yoktu.Artık trakkulupe koyarım diye ehrşeyi çekiyorum :D .Resmi olsaydı da koysaydım boncukumun :D

sevgiliarkadaslar şu an elimde 2adet yavru var isteyen gelir anayı babayı canlı görür yavrsunu alır bizim bayya büyük bir çiftliğimiz var bhabamlar koyunculkuk bense sığır işi yapıyorum dolayısıyla herzaman köpek lazım .. oldumuda iyisi olacak diğilmisonucda hepsi aynıyemeği yer..