-*_NEWHOLLAND 56S A'DAN Z'YE_*-<ESK OTO CENTER>

[glow=red,2,300]-*_NEWHOLLAND 56S A ' DAN Z ' YE_*-<ESK OTO CENTER>[/glow]

dsc00068rv5.jpg

dsc00069jv9.jpg

dsc00070bg9.jpg

dsc00075zp5.jpg

dsc00076am3.jpg

dsc00077qn3.jpg

dsc00078hc1.jpg

dsc00079eh4.jpg

[glow=red,2,300]Bunların vitesleride hiç hoşuma gitmedi kıvıra kıvıra yana almışlar soldaki vitesten traktörün içine zor binmiştim bu resimleri çekerken..[/glow]

dsc00080fn0.jpg

[glow=red,2,300]__________-///////////////_By.MalıclıEMRE._\\\\\\\\\\\\\\\\\\-_____________________[/glow]

Ynt: -*_NEWHOLLAND 56S A'DAN Z'YE_*-<ESK OTO CENTER>

Kırmızı daha çok yakışıyor,mavisini hiç beğenmedim.Mazot deposu orda emanet gibi,sanki sökülecek :D.Ayrıca vitesler için harika çözüm,niye kimse düşünememiş ki.Çok hoşuma gitti hemen ilk gittiğimde bende 285 ' e aynısını yapıyorum.Milleti keriz yerine koymazlar mı,gıcık oluyorum...

eskiye nazaran baya farklılık var özelliklede sarı şerittende anlaşılacağı gibi tier II motor ama emsallerine göre alırken pahalı satarken ise değeri düşük.
güzel resimler güzel paylaşım emeğine sağlık

sizde sagolun arkadaşlar yorumlarınız için...

@çagrı sana aynen katılıyorum vitesleri sallamadan yapmışlar çocuk oyuncagı gibi tds lerdede öyle onunla ilgili düşüncemi daha öncede söylemiştim vitesleri kıvırmışlar yana almışlar resillik başka bişey değil ortada olsa daha güzel olacak bence..

@salih bunların 4x4 u nezaman çıktı yaw çıktıysa güzel bir gelişme ama sırf vitesleri yüzünden alınmaz bence..